Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Akceptuję | Dowiedz się więcej »
Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej, która nie wspiera najnowszych standardów
przez co nie możemy zapewnić, że nasza strona będzie działać poprawnie.
Proponujemy zmianę przeglądarki na jedną z następujących: Firefox, Chrome, Opera.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne - III Niedziela Wielkanocna

30.04.2017

1. Dzisiaj Trzecia Niedziela Wielkanocna, a zarazem IX Niedziela Biblijna, roz­poczynająca obchody Tygodnia Biblijnego w Polsce. Hasło Tygodnia Biblijnego: „Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu” (Mk 16,15).

2. W dniu dzisiejszym jubileusz 60-lecia kapłaństwa obchodzi o. Zygmunt Kurowski SJ, zapra­szamy wszystkich parafian i przyjaciół Ojca Zygmunta na wspólną Mszę św. w in­tencji jubilata o godz. 12.30.

3. Dziś o godz. 18.00, zapraszamy do naszego kościoła na koncert w wykonaniu dętej orkiestry symfonicznej FLUTISSIMA z Bardowick pod dyrekcją Nicole Maack.

4. Miesiąc maj tradycyjnie poświęcony jest Matce Bożej. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, w niedzielę i środę (3.05) o godz. 18.00, w pozostałe dni po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo majowe dla dzieci i młodzieży rozpoczniemy od czwartku, 4 maja, o godz. 17.00 w ogrodzie przy figurze Matki Bożej.

5. We wtorek, 2 maja, imieniny będzie obchodził o. Zygmunt Kurowski SJ, zapra­szamy wszystkich parafian i przyjaciół ojca Zygmunta na wspólną Mszę św. w in­tencji solenizanta o godz. 18.00.

6. We wtorek (2.05) i środę (3.05) kancelaria parafialna będzie nieczynna.

Czytaj dalej »