Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Akceptuję | Dowiedz się więcej »
Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej, która nie wspiera najnowszych standardów
przez co nie możemy zapewnić, że nasza strona będzie działać poprawnie.
Proponujemy zmianę przeglądarki na jedną z następujących: Firefox, Chrome, Opera.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne - IV Niedziela Wielkanocna

07.05.2017

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adorację Najświętsze­go Sakramentu roz­pocz­niemy bezpośrednio po sumie i będzie trwała do godz. 17.00. Dzisiejsza adoracja jest naszym kolejnym aktem pamięci i modlitwy za tych, którzy giną i cierpią w krajach, gdzie praktykowanie religii chrześcijańskiej jest karane. Nabożeń­stwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa z wyjaśnieniem in­tencji Apostolstwa Modlitwy, połączone z nabożeństwem majowym o godz. 18.00. Spotkanie Apo­stolstwa Mo­dlitwy w dolnym kościele o godz. 17.00.

2. Miesiąc maj, tradycyjnie poświęcony jest Matce Bożej. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, w niedzielę o godz. 18.00, a od ponie­działku do soboty po wieczornej Mszy Św. Nabożeństwo majowe dla dzieci i młodzieży od poniedziałku do piątku o godz. 17.00 w ogrodzie przy figurze Matki Bożej.

3. W dniu dzisiejszym odbędzie się Msza św. inicjacyjna dla  rodziców i dzieci, które przygotowują się do Rocznicy I Komunii św., o godz. 16.00, w dolnym kościele.

4. Wspólnota Życia Chrześcijańskiego „Winnica” zaprasza na comiesięczną medytację ignacjańską we wtorek, 9 maja, o godz. 19.00 w dolnym kościele.

Czytaj dalej »