Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Akceptuję | Dowiedz się więcej »
Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej, która nie wspiera najnowszych standardów
przez co nie możemy zapewnić, że nasza strona będzie działać poprawnie.
Proponujemy zmianę przeglądarki na jedną z następujących: Firefox, Chrome, Opera.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne - XIII Niedziela zwykła

02.07.2017

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, zapraszamy na  adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się bezpośrednio po sumie i będzie trwała do godz. 17.00. Nabożeń­stwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa z wyjaśnieniem in­tencji Apostolstwa Modlitwy o godz. 18.00. Spotkanie Apo­stolstwa Mo­dlitwy w dolnym kościele o godz. 17.00.

2. W lipcu i sierpniu, kancelaria parafialna jest czynna we wtorki i piątki
w godz. od 10.00 do 11.00 i od 16.00 do 18.00.

3. W najbliższy czwartek, 6 lipca, przypada I czwartek miesiąca. Mszę św. o godz. 18.00 rozpoczniemy tradycyjnie odmówieniem koronki do Bożego Miłosierdzia w obecności relikwii św. Faustyny Kowalskiej. Podczas Mszy św. zostaną odczytane prośby i podziękowania składane na kartkach, które znajdują się na stoliku z prasą katolicką. Po Mszy św. oddamy cześć relikwiom św. Apostołki Miłosierdzia Bożego.

4. W pier­wszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi, podczas wszystkich Mszy św. Po Mszach św. o godz. 8.00 i 18.00 wystawienie Najśw. Sakramentu z modlitwą wynagradzającą Sercu Bożemu.

5. Wszystkim naszym parafianom i przyjaciołom naszej świątyni udającym się na urlop życzymy wspaniałego odpoczynku, pięknej pogody
i regeneracji sił fizycznych i duchowych.

Czytaj dalej »