Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Akceptuję | Dowiedz się więcej »
Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej, która nie wspiera najnowszych standardów
przez co nie możemy zapewnić, że nasza strona będzie działać poprawnie.
Proponujemy zmianę przeglądarki na jedną z następujących: Firefox, Chrome, Opera.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne - XXXII Niedziela zwykła

12.11.2017

1. Zapraszamy na „Zaduszki Nauczycielskie” przygotowane przez nauczycieli 
i uczniów VI LO w Szczecinie, dzisiaj o godz. 18.00 do górnego kościoła. Przed „Zaduszkami”, podczas Mszy św. o godz. 17.00, będziemy modlić się za zmarłych nauczycieli i wychowawców szczecińskich szkół.

2. Nabożeństwo za zmarłych bę­dzie odprawiane przez cały listopad w dni po­wszednie o godz. 17.30, a w nie­dzielę o godz.12.00.

3. Przy ołtarzu Matki Bożej są wyłożone kartki wypominko­we. Wypo­minki i wypominki roczne wraz z ofiarą, przyjmujemy w kancelarii i zakrystii.

4. W dniu dzisiejszym przypada 112. rocznica urodzin o. Władysława Siwka SJ, diece­zjalnego duszpasterza akademickiego miasta Szczecina w latach 1950 - 1970, zapraszamy na wspólną modlitwę „Anioł Pań­ski” przy obelisku na ron­dzie o. Siwka, w poniedziałek, 13 listopada o godz. 12.00.

5. Duszpasterstwo akademickie zaprasza na Mszę św. w intencji maturzystów 
w środę, 15 listopada, o godz. 19.00 do dolnego kościoła. Po Mszy św. spotkanie tematyczne na temat „Szczęścia”. Adoracja Najświętszego Sakramentu „Trzy kwadranse w ciszy”, w czwartek, 16 listopada, o godz. 19.00,  również w dolnym kościele.

6. Seniorów (i nie tylko) zapraszamy w najbliższy czwartek, 16 listopada, o godz 12.00, do sali O. Wasilewskiego pod Domem Zakonnym,  na kolejne comiesięczne spotkanie przy kawie i herbacie. Tematem spotkania będzie „Historia św. Antoniego”.

7. Stowarzyszenie Krzewienia Kultu Św. Andrzeja Boboli, działający przy naszej parafii, obchodzi w czwartek, 16 listopada, 15. rocznicę powstania i działalności. O godz. 17.30 zostanie odprawione nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli, a o godz. 18.00 koncelebrowana Msza św. pod przewodnictwem Ks. Biskupa Henryka Wejmana, w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Archidiecezji i rodzin. Po Mszy św. odbędzie się „Wieczór poezji o św. Andrzeju Boboli”, a po niej spotkanie integracyjne zaproszonych gości oraz przedstawicieli grup i wspólnot, działających przy naszej parafii w sali O. Wasilewskiego. Zapraszamy na tę uroczystość Parafian i sympatyków naszego kościoła. Kartki z prośbami i podziękowaniami do św. Andrzeja Boboli można składać do skarbony, znajdującej się na stoliku z prasą katolicką lub przesłać drogą mailową, wchodząc na stronę internetową naszej parafii.

Czytaj dalej »