Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Akceptuję | Dowiedz się więcej »
Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej, która nie wspiera najnowszych standardów
przez co nie możemy zapewnić, że nasza strona będzie działać poprawnie.
Proponujemy zmianę przeglądarki na jedną z następujących: Firefox, Chrome, Opera.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne - V Niedziela Wielkanocy

29.04.2018

1. We wtorek rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które w tym roku będziemy sprawowali w dni powszednie o godz. 17.30, natomiast w niedziele o godz. 18.00.

2. W najbliższym tygodniu nie będzie Mszy św. akademickiej w środę, ani adoracji Najświętszego Sakramentu w czwartek w dolnym kościele.

3. W środę, 2 maja, imieniny będzie obchodził O. Zygmunt Kurowski SJ, zapra­szamy wszystkich parafian i przyjaciół ojca Zygmunta na wspólną Mszę św. w in­tencji solenizanta o godz. 18.00.

4. W środę, 2 maja kancelaria parafialna będzie nieczynna.

5. W czwartek, 3 maja, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze święte w tym dniu tylko w górnym kościele według porządku niedzielnego. O godz. 17.00, zapraszamy na Mszę św. w intencji naszej Ojczy­zny, miasta i regionu, którą rozpoczniemy odmówieniem koronki do Bożego Miłosierdzia w obecności relikwii Św. Faustyny Kowalskiej. Podczas Mszy św. zostaną odczytane prośby i podziękowania, które możemy napisać na kartkach, umieszczonych na stoliku z prasą katolicką. Po Mszy św. oddamy cześć relikwiom Świętej Apostołki Bożego Miłosierdzia.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

- w I piątek miesiąca, po Mszy św. o godz. 8.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Msza św. dla dzieci i młodzieży o godz. 17.00, podczas której będziemy modlić się
w intencji LSO oraz ich rodzin. Okazja do spowiedzi podczas wszystkich Mszy św.

- w I sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

7. Kurs dla narzeczonych prowadzony metodą Ruchu Spotkań Małżeńskich rozpocznie się w sobotę, 5 maja. Obejmuje on 5 sobotnich spotkań. Zajęcia odbywają się w godz. od 9.30 do 12.30. Zapisy u O. Pawła Chodaka SJ.

8. Za tydzień, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, zapraszamy na  adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się bezpośrednio po sumie i będzie trwała do godz. 17.00. O godz. 16.45 odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia. Nabożeń­stwo majowe z wyjaśnieniem in­tencji Apostolstwa Modlitwy o godz. 18.00. Spotkanie Apo­stolstwa Mo­dlitwy w dolnym kościele o godz. 17.15.

Czytaj dalej »