Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Akceptuję | Dowiedz się więcej »
Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej, która nie wspiera najnowszych standardów
przez co nie możemy zapewnić, że nasza strona będzie działać poprawnie.
Proponujemy zmianę przeglądarki na jedną z następujących: Firefox, Chrome, Opera.

Ogłoszenia parafialne

XIV Niedziela zwykła

09.07.2017 r.

1. W sobotę, 15 lipca, o godz. 19.00 rozpocznie się ko­lejna 24-go­dzinna adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Jery­chem Różań­cowym. Serdecznie zapraszamy.

2. Comiesięczne nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli przypada w tym miesiącu
w przyszłą niedzielę, 16 lipca. Rozpocznie się ono o godzinie 16.30, a następie Msza św. o godzinie 17.00 w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Archidiecezji i rodzin z naszej parafii. Po Mszy św. oddamy cześć relikwiom Patrona parafii i Polski. W lipcu i sierpniu nie będzie spotkań członków i sympatyków SKKAB-u.

3. W lipcu i sierpniu, kancelaria parafialna jest czynna we wtorki i piątki
w godz. od 10.00 do 11.00 i od 16.00 do 18.00.

4. W związku z pożarem Katedry w Gorzowie, diecezja Zielonogórsko-Gorzowska zwraca się z prośbą o solidarność w odbudowie wieży tej ważnej dla miasta świątyni.  Ofiary można złożyć do skarbony znajdującej się w środku kościoła.

5. Stowarzyszenie Krzewienia Kultu Św. Andrzeja Boboli i nasza Parafia organizują pielgrzymkę na Jasną Górę z okazji 300. rocznicy koronacji cudownego obrazu oraz do Kalisza, by pomodlić się w Sanktuarium Św. Józefa. Pielgrzymka odbędzie się w dniach od 22 do 24 września 2017 r. Koszt pielgrzymki 330 zł. od osoby. Zapisy
i wpłaty w zakrystii. Szczegółowy program znajduje się w gablotkach SKKAB-u
w przedsionku kościoła i na zewnątrz.

6. Wszystkim naszym parafianom i przyjaciołom naszej świątyni udającym się na urlop życzymy wspaniałego odpoczynku, pięknej pogody i regeneracji sił fizycznych
i duchowych.

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej

W tym roku z naszej Archidiecezji wyruszy XXXIII Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z kilku miejscowości: Pustkowa, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Wolina, Polic i Szczecina. Uroczysta inauguracja pielgrzymki odbędzie się 29 lipca, podczas Mszy Świętej sprawowanej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na osiedlu Słonecznym w Szczecinie. Informujemy także, że istnieje możliwość dołączenia na pielgrzymi szlak w dowolnie wybranym czasie.  Pełna informacja o pielgrzymce znajduje się na plakacie, stronie internetowej www.szczecinska.pl oraz na portalu społecznościowym facebook.com/szczecinskapielgrzymka.