Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Akceptuję | Dowiedz się więcej »
Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej, która nie wspiera najnowszych standardów
przez co nie możemy zapewnić, że nasza strona będzie działać poprawnie.
Proponujemy zmianę przeglądarki na jedną z następujących: Firefox, Chrome, Opera.

Ogłoszenia parafialne

XXV Niedziela zwykła

24.09.2017 r.

1. Kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania z klas 7 SP i 2 i 3 gimnazjum, zapraszamy wraz z ich rodzinami na Mszę św., dzisiaj, o godz. 16.00 do dolnego kościoła. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne.

2. W czwartek, 28 września swoje imieniny obchodzi O. Marek Szafran SJ. W jego intencji będziemy się modlili podczas Mszy św. o godzinie 18.00. Zapraszamy Parafian i przyjaciół O. Marka do wspólnej modlitwy za niego.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu „Trzy kwadranse”, w czwartek
o godz. 19.00, w dolnym kościele.

4. W czwartek, 28 września, o godz. 15.00, w ramach  Między­na­ro­do­­wej Akcji Koronka do Boże­go Miłosierdzia na ulicach miast świata, na wielu skrzyżowaniach Szczecina będzie miała miejsce modlitwa o zacho­wanie i roz­wój wiary w Ojczyźnie na­szej i na całym świecie. Koronka do Miło­sierdzia Bo­że­go będzie odmawiana również niedaleko naszego ko­ścioła, przy skrzy­żowa­niu ulic Jagiellońskiej i Bohaterów Warszawy. Serdecz­nie zapra­szamy.

5. Informujemy, że kurs przedmałżeński prowadzony przez Duszpasterstwo Akademickie rozpocznie się w najbliższą sobotę, 30 września. Kurs obejmuje 5 spotkań. Zapisy u O. Pawła Chodaka SJ.

6. Kolejny ośmiotygodniowy cykl przygotowań dorosłych do sakramentów: Chrztu, Bierzmowania i Eucharystii rozpocznie się we wtorek, 17 października, o godzinie 19.00 w kancelarii parafialnej. Zapisy podczas pierwszego spotkania. Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony przed świętami Bożego Narodzenia.

7. Zapraszamy wszystkich chętnych na wielką modlitwę „Różaniec do granic”. Nasza parafia ma wyznaczony kościół stacyjny w Kołbaskowie, parafia p.w. św. Trójcy. Wyjazd 7 października ok. godz. 9.30. Powrót około godz. 16.00. Program spotkania znajduje się na wyłożonych ulotkach. Zapisy w zakrystii.

8. W najbliższym czasie są wolne intencje Mszy św. Zachęcamy serdecznie do zamawiania intencji za naszych zmarłych, o Boże błogosławieństwo dla naszych rodzin i w rozmaitych potrzebach: przywrócenia zdrowia czy rozwiązania trudnych spraw.