Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Akceptuję | Dowiedz się więcej »
Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej, która nie wspiera najnowszych standardów
przez co nie możemy zapewnić, że nasza strona będzie działać poprawnie.
Proponujemy zmianę przeglądarki na jedną z następujących: Firefox, Chrome, Opera.

Ogłoszenia parafialne

XXVI Niedziela zwykła

01.10.2017 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adorację Najświętszego Sa­kra­­mentu roz­pocz­niemy bezpośrednio po sumie i będzie trwała do godz. 17.00. O godz. 16.45 odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia. Nabożeń­stwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa połączone z nabożeństwem ró­żań­cowym o godz. 18.00. Spotkanie Apo­stolstwa Mo­dlitwy i wymiana tajemnic różańcowych  w dolnym kościele o godz. 17.00.

2. Zapraszamy na nabożeństwa październikowe, które są celebrowane w naszym ko­ściele od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz.18.00. Różaniec dla dzieci i młodzieży od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. W najbliższą środę zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.00, dzieci ze swoimi zwierzęcymi pupilkami.

3. Spotkanie dla katechetów naszej parafii odbędzie się we wtorek, 3 października,
o godz. 17.00 modlitwą różańcową.

4. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w czwartek, 5 października, o godz. 19.00 w świetlicy parafialnej. Serdecznie zapraszamy na spotkanie Rady, liderów grup parafialnych.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza so­bota miesiąca:

6. Kandydaci do bierzmowania z klas 3 gimnazjum rozpoczynają w tym tygodniu spotkania przygotowujące ich do przyjęcia sakramentu. Terminy spotkań wywieszone są na tablicy duszpasterstwa młodzieży obok wejścia do dolnego kościoła.

7. Adoracja Najświętszego Sakramentu „Trzy kwadranse w ciszy”, w czwartek
o godz. 19.00, w dolnym kościele.

8.W najbliższym czasie są wolne intencje Mszy św. Zachęcamy serdecznie do zamawiania intencji za naszych zmarłych, o Boże błogosławieństwo dla naszych rodzin i w rozmaitych potrzebach: przywrócenia zdrowia czy rozwiązania trudnych spraw.

9. W przyszłą niedzielę, 8 października, będziemy obchodzili  XVII Dzień Papieski pod hasłem  „Idźmy naprzód z nadzieją!”. Swoimi ofiarami wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która została powołana przez Episko­pat Polski dla upamiętnienia pontyfikatu św.  Jana Pawła II. Głównym celem Fundacji jest promowanie nauczania papieskiego i wspieranie określonych przedsięwzięć społecznych, głównie w dziedzinie edu­kacji i kultury; między innymi fundowane są stypendia dla uzdolnionej mło­dzieży pochodzącej z ubogich rodzin.

W związku z Dniem Papieskim zapraszamy:

 

      

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej

   Zapraszamy wykładowców, pracowników wyższych uczelni, duszpasterzy akademickich i duszpasterzy wyższych uczelni oraz wszystkich studiujących 
w Szczecinie na uroczystą Mszę Świętą inaugurującą nowy rok akademicki. Zostanie ona odprawiona pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi w niedzielę, 8 października, o godz. 20.00 
w Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie.