V Niedziela Wielkanocna

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 17.30, natomiast w niedziele o godz. 18.00.
  2. Duszpasterstwo akademickie zaprasza na Mszę Św. w środę do dolnego kościoła o godz. 19.00, a w czwartek na adorację Najświętszego Sakramentu (3 kwadranse w ciszy) do dolnego kościoła o 19.00.
  3. Zapraszamy na spotkanie przy kawie/herbacie seniorów (i nie tylko) w najbliższy czwartek, 23 maja, o godz. 12.00, w Sali O. Wasilewskiego. Tematem przewodnim spotkania będzie: „Tajemnica Świętego Charbela” – święty oryginalny, może nawet nieco brutalny.
  4. Spotkanie dla osób należących do domowych Kręgów Biblijnych i chętnych, którzy chcą się włączyć do biblijnej formacji w naszej parafii odbędzie się w przyszłą niedzielę, 26 maja o godz. 19.00 w Sali O. Wasilewskiego.
  5. Taca w przyszłą niedzielę, 26 maja, przeznaczona będzie na pokrycie kosztów renowacji grobowca jezuitów na Cmentarzu Centralnym. Koszt renowacji wyniósł 17.000 zł. Zapraszamy na Cmentarz Centralny aby nawiedzić grób OO. Jezuitów, pomodlić się i zobaczyć odnowiony grobowiec.
  6. W najbliższy wtorek, 21 maja, w Poznaniu, nasz parafianin, Michał Armatys, przyjmie święcenia prezbiteratu. Już dziś zapraszamy na Mszę Św. Prymicyjną ks. Michała w niedzielę, 2 czerwca o godz. 12.30 w naszej parafii. Po Mszy Św. odbędzie się piknik parafialny w ogrodach jezuickich. Zapraszamy parafian do upieczenia i przyniesienia do kościoła na tę okazję ciasta. Można też przynieść do zakrystii lub do naszego Domu Zakonnego fanty na nagrody przeznaczone dla dzieci i nie tylko.
  7. Wspólnota Przymierze Miłosierdzia zaprasza na Rekolekcje Ruah dla osób powyżej 30 roku życia pragnących uzdrowienia i dotknięcia Pana Jezusa mocą Ducha Świętego. Rekolekcje odbędą się w sobotę 25.05.2019 w Oratorium Świętego Jana Bosko przy ulicy Świętego Jana Bosko 1 w Szczecinie. Szczegóły na plakacie lub ulotkach.
  8. Rekolekcje dla kobiet o relacji matka-córka odbędą się w dniach 31 maja do 2 czerwca w Mrzeżynie. Szczegóły na tablicach ogłoszeń.