Niedziela – Święto Chrztu Pańskiego

 1. Dzisiaj obchodzimy święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Narodzenia Pańskiego.
 2. W przyszłą niedzielę, 16 stycznia, zapraszamy na comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli, które zostanie odprawione o godz. 16.30, a następnie o godz. 17.00 Msza Św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Archidiecezji, polskich rodzin, o ustanie pandemii oraz o pokojowe rozwiązanie sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Prośby i podziękowania do św. Andrzeja Boboli można składać na kartkach, znajdujących się na stoliku z prasą katolicką lub wysłać drogą e-mailową, wchodząc na stronę internetową parafii. Zachęcamy do wpisywania świadectw, próśb i podziękowań do Św. Andrzeja Boboli do specjalnej księgi, która znajduje się przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy Św. spotkanie opłatkowe członków i sympatyków SKKAB-u w Sali. O. Wasilewskiego.
 3. Kolejna 24-godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, połączona z Jerychem Różańcowym, rozpocznie się w sobotę, 15 stycznia, o godz. 19.00 w dolnym kościele.
 4. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na pokrycie wysokich rachunków związanych z ogrzewaniem naszego kościoła. Rachunek za trzy tygodnie listopada i 2 tygodnie grudnia wyniósł 12 331 zł.
 5. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic na wieczorną Mszę Św. „kolędową”, na której otrzymamy błogosławieństwo i wodę święconą do pokropienia naszych domów. Podczas Mszy Św. będzie zbierana taca kolędowa.
 • W poniedziałek, 10 stycznia, mieszkańców Al. Bohaterów Warszawy i ul. Garncarskiej.
 • We wtorek, 11 stycznia zapraszamy mieszkańców Al. Piastów
 • W środę, 12 stycznia, zapraszamy mieszkańców ul. 5 Lipca.
 • W czwartek, 13 stycznia, zapraszamy mieszkańców ul. Krzywoustego i ul. Sikorskiego.
 • W piątek, 14 stycznia, mieszkańców ul. Kordeckiego, ul. Ku Słońcu i ul. Szwoleżerów.

W przyszłym tygodniu zapraszamy na Mszę Św. „kolędową” –

 • W poniedziałek, 17 stycznia, mieszkańców ul. Strzeleckiej.
 • We wtorek, 18 stycznia, mieszkańców ul. Pułaskiego, ul. Bema, ul. Wilków Morskich i ul. Księcia  Witolda.
 • W środę, 19 stycznia, mieszkańców ul. Legionów Dąbrowskiego i ul. Przecznica.