VI Niedziela Wielkanocy

1. Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się bezpośrednio po sumie
i będzie trwała do godz. 17.00. O godz. 16.45 odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia. Nabożeń­stwo majowe z wyjaśnieniem in­tencji Apostolstwa Modlitwy o godz. 18.00. Spotkanie Apo­stolstwa Mo­dlitwy w dolnym kościele
o godz. 17.15.

2. Miesiąc maj, tradycyjnie poświęcony jest Matce Bożej. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, w niedzielę o godz. 18.00, a od ponie­działku do soboty o godz. 17.30.

3. W poniedziałek, 7 maja, o godz. 18.00, Ks. Bp Henryk Wejman udzieli sakramen­tu Bierzmowania młodzieży i dorosłym z naszej parafii. Z racji bierzmowania, jutrzejsze nabożeństwo majowe, odbędzie się w dolnym kościele o godz. 17.30.

4. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza na Mszę św. w środę, 9 maja,
o godz.19.00 do dolnego kościoła. W czwartek, 10 maja, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu „3 kwadranse w ciszy”, o godz. 19.00 do dolnego kościoła. Po adoracji w salkach DA dzielenie się Słowem.

5. W sobotę, 12 maja, przypada rocznica poświęcenia naszego kościoła. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00.

6. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.00 i 12.00 w górnym kościele dzieci z na­szej parafii przyjmą Pierwszą Komunię św.

W związku z tym zapraszamy na Eucharystię do dol­nego ko­ścioła o godzinie: 7, 8, 9, 10, 11, 12 i 13, lub o godzinie 17 i 19, w górnym kościele. Za życzliwe zrozumienie oraz modlitwę w intencji tych dzieci z góry ser­decznie dziękuje­my.

7. Apostolstwo Modlitwy organizuje pielgrzymkę w dniu 23 czerwca 2018 r. do Sanktuarium Pana Jezusa Ukrzyżowanego i Matki Bożej Bolesnej w Kamieniu Pomorskim oraz wycieczkę nad morze do Dziwnówka. Koszt pielgrzymki 35 złotych. Zapisy w zakrystii.

8. W przyszłą środę,16 maja, przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli, która jest jednocześnie świętowaniem Odpustu Parafialnego. Nabożeństwo ku czci Patrona naszej Parafii i Ojczyzny rozpocznie się o godzinie 17.30. Następnie
o godzinie 18.00 uroczysta Msza św. koncelebrowana pod przewodnictwem Ks. Abpa Andrzeja Dzięgi, Metropolity Szczecińsko-Kamieńskiego.