Ogłoszenia parafialne

 1. Msza Św. inicjacyjna dla rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. w naszej parafii, dzisiaj o godz. 16.00 w dolnym kościele. Na Mszy Św. poświęcenie książeczek do nabożeństwa.
 2. Spotkanie katechetów naszej parafii odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 11 lutego, o godz. 17.00. Spotkanie rozpoczynamy Mszą Św. w kaplicy domowej.
 3. Kolejna 24-godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, połączona z Jerychem Różańcowym, rozpocznie się we piątek, 15 lutego, o godz. 19.00 w dolnym kościele. Cieszymy się z nowych osób, które dołączyły do grona „Jerychowego”. Serdecznie zapraszamy o zapisywanie się nowych chętnych na adorację w zakrystii po Mszy Św.
 4. Comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli zostanie odprawione w sobotę, 16 lutego, o godz. 17.30, a następnie o godz. 18.00 Msza Św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Archidiecezji i rodzin z naszej parafii. Prośby i podziękowania do św. Andrzeja Boboli można składać na kartkach, znajdujących się na stoliku z prasą katolicką lub wysłać drogą e-mailową, wchodząc na stronę internetową parafii. Po Mszy Św. oddamy cześć relikwiom Patrona Polski. Członków i sympatyków SKKAB-u zapraszamy na spotkanie w Sali. O. Wasilewskiego.
 5. Msza św. inicjacyjna dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Rocznicy I Komunii Św. w naszej parafii zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę, 17 lutego, o godz. 16.00 w dolnym kościele.
 6. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na pokrycie wysokich rachunków związanych z ogrzewaniem naszego kościoła.
 7. Ośmiotygodniowy kurs przygotowania dorosłych do sakramentu bierzmowania rozpocznie się 19 lutego. Spotkania będą odbywać się we wtorki o godz. 19.00 w kancelarii parafialnej. Zapisy na pierwszym spotkaniu. Osoby, które przyjęły chrzest poza naszą parafią, proszone są o przyniesienie aktu chrztu z parafii, w której zostały ochrzczone. Sakrament bierzmowania zostanie udzielony w kwietniu w naszym kościele.
 8. Kurs dla narzeczonych rozpocznie się w sobotę, 2 marca. Obejmuje on 5 sobotnich spotkań. Zajęcia odbywają się w godz. od 9.30 do 12.30. Zapisy u O. Pawła Chodaka SJ.
 9. Diecezjalna Odnowa w Duchu Św. z ks. Henrykiem Marczakiem zaprasza w poniedziałek, 11 lutego na Mszę Św. z sakramentem namaszczenia chorych i modlitwą wstawienniczą o godz. 18.00, do dolnego kościoła.
 10. Za tydzień będziemy gościć w naszej parafii autora opowieści biblijnych dla dzieci i nie tylko „Romcia Tomcia”. Przywiezie ze sobą najnowszą książkę opartą na tekstach Starego Testamentu. Będzie też oczywiście po Mszach Św. wpisywał oryginalne rymowane wierszyki z autografem.

Archiwalne ogłoszenia

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adorację Najświętszego Sa­kra­­mentu roz­pocz­niemy bezpośrednio po sumie i będzie trwała do godz. 17.00. O godz. 16.45 odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia. Nabożeń­stwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa połączone z wyjaśnieniem intencji na miesiąc luty o godz. 18.00. Spotkanie Apo­stolstwa Mo­dlitwy i wymiana tajemnic różańcowych w dolnym kościele o godz. 17.15.
 2. Każda nasza chwila spędzona razem z dziećmi w ich bajkowym świecie to dar serca, który pachnie niebem. W minionym tygodniu odbyły się półkolonie dla 35 dzieci z naszej parafii. W imieniu dzieci i organizatorów dziękujemy wszystkim opiekunom …

Czytaj dalej »

 1. W tym tygodniu przypada, pierwszy piątek i pierwsza so­bota miesiąca. Ze względu na ferie nie będzie dodatkowej Mszy Św. o godz. 17.00. Okazja do spo­wiedzi w czasie wszystkich Mszy Św.
 2. 2 lutego, w pierwszą sobotę miesiąca po Mszy Św. o godz. 8.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
 3. Jak każdego roku podczas ferii zimowych organizujemy półkolonie dla dzieci z naszej parafii i osiedla. Półkolonie odbywać się będą w dniach od 28 stycznia do 1 lutego (poniedziałek – piątek) od godz. 9.00 do 15.00. Zapisy w zakrystii (ostatnie miejsca). Do skarbony, stojącej …

Czytaj dalej »

 1. W piątek, 18 stycznia 2019 r., rozpoczął się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Dąż do sprawiedliwości”. Na tablicy ogłoszeń znajdziemy szczegółowe informacje na temat przebiegu tego Tygodnia w Szczecinie.
 2. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 19.00, zapraszamy na charytatywny koncert kolęd i pastorałek dla Mai Wójcik w wykonaniu Chóru Akademii Morskiej w Szczecinie.
 3. Jak każdego roku podczas ferii zimowych organizujemy półkolonie dla dzieci z naszej parafii i osiedla. Półkolonie odbywać się będą w dniach od 28 stycznia do 1 lutego (poniedziałek – piątek) od godz. 9.00 do 15.00. Zapisy …

Czytaj dalej »

 1. Dzisiaj obchodzimy święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Narodzenia Pańskiego. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnego śpiewania kolęd przy żłóbku po Mszy Św. o godz. 17.00.
 2. Jak każdego roku podczas ferii zimowych organizujemy półkolonie dla dzieci z naszej parafii i osiedla. Półkolonie odbywać się będą w dniach od 28 stycznia do 1 lutego (poniedziałek – piątek) od godz. 9.00 do 15.00. Zapisy w zakrystii. Do skarbony, stojącej pośrodku kościoła, można złożyć ofiarę na zorganizowanie ferii dla dzieci. Bóg zapłać za składane ofiary.
 3. Kolejna 24-godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, połączona z Jerychem …

Czytaj dalej »