Ogłoszenia parafialne

 1. Msza Św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Rocznicy I Komunii Św. zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 16.00 w dolnym kościele.
 2. Nabożeństwo za zmarłych jest odprawiane przez cały listopad w dni po­wszednie o godz. 17.30, a w nie­dziele o godz.12.00.
 3. Przy ołtarzu Matki Bożej są wyłożone kartki wypominko­we. Wypo­minki i wypominki roczne wraz z ofiarą przyjmujemy w kancelarii i zakrystii.
 4. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza: w środę do dolnego kościoła na Mszę Św. o godz. 19.00, a po niej w Sali O. Wasilewskiego zostanie wygłoszona konferencja o sakramencie bierzmowania, oraz w czwartek na adorację Najświętszego Sakramentu („3 kwadranse w ciszy”) o godz.19.00 do dolnego kościoła. Po adoracji w salce DA dzielenie słowem.
 5. W przyszłą niedzielę, 25 listopada, obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne Apostolstwa Modlitwy. Podczas wszystkich Mszy Św. odmówimy: „Akt poświęcenia parafii i rodzin Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej oraz całego Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Jezusa, Chrystusa Króla”.
 6. Również w przyszłą niedzielę, podczas Mszy Św. o godz. 8.00, nowi członkowie Apostolstwa Modlitwy złożą ślubowanie. Zapraszamy na tę uroczystość wszystkich członków, sympatyków i osoby zainteresowane, by podjąć dzieło modlitwy w ramach Wspólnoty Apostolstwa Modlitwy przy naszej Parafii. Po Mszy Św. zapraszamy na kawę-herbatę i słodkości do Sali O. Wasilewskiego.
 7. Także w przyszłą niedzielę, podczas Mszy św. o godz. 12.30, będziemy modlić się w intencji Pani Doroty Konopińskiej, która od 25 lat pracuje w naszej kancelarii parafialnej oraz Pana Piotra Stacewicza, naszego organisty, który w tym roku obchodzi jubileusz 40-lecia pracy w naszej Parafii.
 8. Wspólnota „Przymierze Miłosierdzia” zaprasza na Rekolekcje Ruah dla osób powyżej 30. roku życia, pragnących uzdrowienia i dotknięcia Pana Jezusa mocą Ducha Św. Rekolekcje odbędą się w sobotę, 24 listopada, w Parafii Św. Rodziny przy ul. Królowej Korony Polskiej 28 w Szczecinie. Szczegóły na plakacie i ulotkach.
 9. W związku ze zmniejszonym zainteresowaniem osób, chętnych do całodobowej adoracji Najświętszego Sakramentu w ramach Jerycha Różańcowego, zarówno w godzinach nocnych, jak i podczas dnia, planujemy od 15 grudnia wprowadzić każdego 15. dnia miesiąca całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu w dolnym kościele tylko od zakończenia Mszy Św. porannej, do rozpoczęcia Mszy Św. wieczornej. Prosimy, aby osoby chętne do całodziennej adoracji, zapisywały się w zakrystii, deklarując tym samym wybraną przez siebie godzinę modlitwy.
 10. Kalendarze ścienne na 2019 rok wydane przez SKKAB można nabywać w zakrystii.

Archiwalne ogłoszenia

 1. Dzisiaj obchodzimy 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. W naszym kościele zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 17.00, a po niej zapraszamy na wieczór patriotyczny do Sali O. Wasilewskiego.
 2. Msza św. inicjacyjna dla rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. w naszej parafii, dzisiaj o godz. 16.00 w dolnym kościele.
 3. Nabożeństwo za zmarłych bę­dzie odprawiane przez cały listopad w dni po­wszednie o godz. 17.30, a w nie­dziele o godz. 12.00. Przy ołtarzu Matki Bożej są wyłożone kartki wypominko­we. Wypo­minki i wypominki roczne wraz z …

Czytaj dalej »

 1. Dzisiaj, z racji I niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 16.45, o której odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, połączone z nabożeństwem różańcowym. Spotkanie członków Apostolstwa Modlitwy odbędzie się o godz. 17.15 w dolnym kościele.
 2. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy wraz z rodzicami na Mszę św., w niedzielę, 4 listopada, o godz. 16.00 do dolnego kościoła.
 3. Dzisiaj, podczas Mszy św. o godz. 19.00, będziemy się modlić w intencji zmarłych …

Czytaj dalej »

 1. W najbliższy czwartek, 1 listopada, przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą sprawo­wane według porządku niedzielnego tylko w gór­nym kościele.
 2. Pierwszy czwartek miesiąca przypada w tym roku 1 listopada. O godzinie 17.00 zostanie odprawiona Msza św. z udziałem relikwii św. Faustyny Kowalskiej. Podczas Mszy św. zostaną odczytane prośby i podziękowania zanoszone do Boga przez wstawiennictwo św. Faustyny, które można składać na kartkach, wyłożonych na stoliku z prasą katolicką lub przesłać drogą mailową, wchodząc na stronę internetową naszej parafii. Po Mszy św. oddamy cześć relikwiom świętej Apostołki Bożego Miłosierdzia.
 3. W …

Czytaj dalej »

 1. Msza św. inicjacyjna dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Rocznicy I Komunii św. w naszej parafii zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 16.00 w dolnym kościele.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa październikowe, które są celebrowane w naszym kościele od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz.18.00. Różaniec dla dzieci i młodzieży od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
 3. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza: w środę, 24 października, na Mszę św. o godz.19.00 do dolnego kościoła, a po niej do Sali O. Wasilewskiego na konferencję

Czytaj dalej »