Ogłoszenia parafialne

 1. Trwa „Oktawa Bożego Ciała”. Procesje eucharystyczne wokół naszego kościoła będą się odbywały codzien­nie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę o godz. 18.00 przez całą oktawę Bożego Ciała.
 2. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza w środę o godz. 19.00 do dolnego kościoła na Mszę św.
 3. W najbliższy piątek, 28 czerwca zapraszamy wszystkich do udziału w szczecińskich obchodach Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa. Uroczysta procesja eucharystyczna roz­pocznie się nieszporami w naszym kościele o godz. 17.30 i będzie zmierzać do Sanktuarium NSPJ, gdzie o godz. 19.00 zostanie odprawiona Uroczysta Msza Święta odpustowa. Po  niej  nastąpi  Akt  oddania Kapłanów i zawierzenie miasta Szczecina Najświętszemu Sercu Pana Jezusa”. Prosimy bardzo o udekorowanie domów na trasie procesji.
 4. W sobotę, 29 czerwca, w Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła swoje imieniny obchodzą ojciec Paweł Chodak i pan Piotr Stacewicz, nasz organista. W intencji solenizantów będziemy się modlić tego dnia na Mszy św. o godz. 18.00.
 5. W środku kościoła wystawiona jest skarbona, do której można złożyć ofiarę na „Wakacyjną Akcję CARITAS”, wspierającą wyjazdy dzieci na kolonie letnie. W przyszłym niedziele po Mszach św. panie z parafialnego Caritas będą zbierały na ten cel ofiary do puszek w przedsionku kościoła.
 6. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym Msze św. odprawiane są tylko w górnym kościele. W niedziele o godz.: 7.00, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 17.00 i 19.00. Natomiast w dni powszednie o godz.: 7.00, 8.00 i 18.00.
 7. W tym czasie kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i piątki w godz. od 10.00 do 11.00 i od 16.00 do 18.00.

Archiwalne ogłoszenia

 1. W środę, 19 czerwca, zapraszamy uczniów, nauczycieli, katechetów i wychowawców na Mszę Św. na zakończenie Roku Szkolnego.
 2. Dzisiaj comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli zostanie odprawione o godz. 16.30, a następnie o godz. 17.00 Msza Św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Archidiecezji i rodzin z naszej parafii. Prośby i podziękowania do św. Andrzeja Boboli można składać na kartkach, znajdujących się na stoliku z prasą katolicką lub wysłać drogą e-mailową, wchodząc na stronę internetową parafii. Po Mszy Św. oddamy cześć relikwiom Patrona Polski. Członków i sympatyków SKKAB-u zapraszamy na …

Czytaj dalej »

 1. Dziś obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zebrani na celebrowa­niu Eucharystii wspominamy dar Ducha Świętego udzielony Apo­stołom, początki Kościoła i jego misję względem wszystkich języków, ludów i narodów. Myślimy również o darach Ducha Świętego udzielonym nam w sakramentach Chrztu Św. i Bierzmowania i dziękujemy za nie Panu Bogu.
 2. W zeszłym tygodniu obchodziliśmy po raz dwunasty Święto Dziękczynienia, pod hasłem: „Dziękujemy za wielkich Pasterzy Jana Pawła II i Prymasa Stefana Wyszyńskiego”. Ofiary na rzecz ukończenia budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie można złożyć do skarbony znajdującej się pośrodku kościoła.
 3. Nabożeństwo czerwcowe odprawiamy …

Czytaj dalej »

 1. Dzisiaj w liturgii Kościoła obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 2. 21 maja, w Poznaniu, nasz parafianin, Michał Armatys, przyjął święcenia prezbiteratu. Zapraszamy na Mszę Św. Prymicyjną ks. Michała dzisiaj o godz. 12.30. Po Mszy Św. odbędzie się piknik parafialny w „ogrodach jezuickich”. Serdecznie zapraszamy.
 3. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 16.45, o której odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spotkanie członków Apostolstwa Modlitwy odbędzie się o godz. 17.15 w dolnym kościele.
 4. W …

Czytaj dalej »

 1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 17.30, natomiast w niedziele o godz. 18.00.
 2. Na spotkanie dla osób należących do domowych Kręgów Biblijnych i chętnych, którzy chcą się włączyć do biblijnej formacji w naszej parafii, zapraszamy dzisiaj o godz. 19.00 w Sali O. Wasilewskiego.
 3. Duszpasterstwo akademickie zaprasza na Mszę Św. w środę do dolnego kościoła o godz. 19.00, a w czwartek na adorację Najświętszego Sakramentu (3 kwadranse w ciszy) do dolnego kościoła o 19.00.
 4. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na pokrycie kosztów renowacji grobowca jezuitów na Cmentarzu Centralnym. …

Czytaj dalej »