XXIV Niedziela zwykła

  1. Comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli zostanie odprawione dzisiaj, o godz. 16.30, a następnie o godz. 17.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Archidiecezji rodzin z naszej parafii. Prośby i podziękowania do św. Andrzeja Boboli można składać na kartkach, znajdujących się na stoliku z prasą katolicką lub wysłać drogą e-mailową, wchodząc na stronę internetową parafii. Po Mszy św. oddamy cześć relikwiom Patrona Polski. Członków i sympatyków SKKAB-u zapraszamy na spotkanie w Sali. O. Wasilewskiego. Na to spotkanie zapraszamy również osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Płocka w dniach od 21 do 23 września.
  2. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się w tym roku szkolnym do przyjęcia I Komunii św., odbędzie się w poniedziałek, 17 września, o godz. 17.00 w dolnym kościele.
  3. Parafialny Oddział Caritas z naszej parafii w piątek i sobotę, 21 i 22 września, w sklepie BIEDRONKA przy ul. Bohaterów Warszawy, będzie zbierał żywność w ramach akcji „Kromka Chleba dla sąsiada”.
  4. Apostolstwo Modlitwy organizuje wyjazd w sobotę, 20 października br. do Sanktuarium Maryjnego w Resku pw. Niepokalanego Poczęcia NMP i do Kołobrzegu,. Koszt 35 zł. Zapisy w zakrystii.
  5. Informujemy, że kurs przedmałżeński prowadzony przez duszpasterstwo Akademickie rozpocznie się w sobotę, 22 września. Kurs obejmuje 5 sobotnich spotkań. Zapisy u O. Pawła Chodaka SJ.