Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Akceptuję | Dowiedz się więcej »
Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej, która nie wspiera najnowszych standardów
przez co nie możemy zapewnić, że nasza strona będzie działać poprawnie.
Proponujemy zmianę przeglądarki na jedną z następujących: Firefox, Chrome, Opera.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne - XXIV Niedziela zwykła

17.09.2017

1. W dniu wczorajszym, po przerwie wakacyjnej rozpoczęliśmy działalność 
w świetlicy parafialnej „Pod Aniołem”. Zapraszamy wszystkie dzieci z naszej parafii 
i dzielnicy, na zajęcia organizowane przez opiekunów i wolontariuszy w każdą sobotę od godz. 10.00 do 13.00. Działalność naszej parafialnej świetlicy opiera się na zajęciach rekreacyjnych, jak również może być pomocą dla dzieci, które mają problemy z nauką w szkole. Prosimy, aby rodzice zwrócili uwagę na bezpieczeństwo swoich dzieci w drodze do świetlicy i do domu. Zachęcamy również chętnych dorosłych i młodzież, aby zaangażowali się jako opiekunowie 
i wolontariusze.W sprawach świetlicy prosimy o kontakt z O. Proboszczem lub Br. Maciejem.

2. Msza św. inicjacyjna dla dzieci przygotowujących się w tym roku szkolnym do przyjęcia I Komunii św. i ich rodziców, odbędzie się dzisiaj o godz. 16.00 w dolnym kościele. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne z O. Proboszczem.

3. Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 17.00 spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów udających się na Jasną Górę i do Kalisza w Sali O. Wasilewskiego.

4. W poniedziałek, 18 września, przypada uroczystość św. Stanisława Kostki SJ, patrona Polski i młodzieży. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. Po Mszy św. odmówimy litanię do św. Stanisława Kostki i oddamy cześć Jego relikwiom.

Czytaj dalej »