Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Akceptuję | Dowiedz się więcej »
Używasz przestarzałej przeglądarki internetowej, która nie wspiera najnowszych standardów
przez co nie możemy zapewnić, że nasza strona będzie działać poprawnie.
Proponujemy zmianę przeglądarki na jedną z następujących: Firefox, Chrome, Opera.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne - XXVII Niedziela zwykła

08.10.2017

1. W dniu dzisiejszym  obchodzimy XVII Dzień Papieski pod hasłem  „Idźmy naprzód z nadzieją!”. Swoimi ofiarami wspieramy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która została powołana przez Episko­pat Polski dla upamiętnienia pontyfikatu św.  Jana Pawła II. Głównym celem Fundacji jest promowanie nauczania papieskiego i wspieranie określonych przedsięwzięć społecznych, głównie w dziedzinie edu­kacji i kultury; między innymi fundowane są stypendia dla uzdolnionej mło­dzieży pochodzącej z ubogich rodzin.

W związku z Dniem Papieskim zapraszamy:

2. Zapraszamy na nabożeństwa październikowe, które są celebrowane w naszym ko­ściele od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz.18.00. Różaniec dla dzieci i młodzieży od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

3. Kandydaci do bierzmowania z klas 3 gimnazjum rozpoczęli spotkania przygotowujące ich do przyjęcia sakramentu. Terminy spotkań wywieszone są na tablicy duszpasterstwa młodzieży obok wejścia do dolnego kościoła.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu „Trzy kwadranse w ciszy”, w czwartek o godz. 19.00, w dolnym kościele.

5. Przy ołtarzu Matki Bożej są wyłożone kartki wypominko­we. Kartki pie­czętowane datą będą czytane w oznaczo­nym dniu. Kartki wypo­minkowe bez daty będą czytane według przy­padają­cej kolejności. Wypo­minki i wypominki roczne wraz z ofiarą, przyjmujemy w kancelarii i zakrystii.

Czytaj dalej »