Poniedziałek

  1. Składamy z serca płynące „Bóg zapłać” za ofiarowane dary na paczki świąteczne dla ubogich. Dziękujemy także za przygotowanie do Świąt i udekorowanie naszej świątyni. Serdecznie dziękujemy Pani Grażynie, za pomysł i wykonanie tegorocznej Szopki w górnym kościele,  oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tak pięknego ozdobienia parafialnej świątyni – Bóg zapłać. Niech nowonarodzony Chrystus wszystkim ofiarodawcom i przyjaciołom naszego kościoła i domu zakonnego udziela błogosławieństwa
  2. Dzisiaj drugi dzień świąt – święto św. Szczepana diakona i męczennika – niedzielny porządek nabożeństw w górnym i dolnym kościele. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego i nasz zakonny Wydział Teologiczny BOBOLANUM. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. Podczas Mszy Św. o godz. 14.oo udzielimy chrztu św. dzieciom z naszej parafii.
  4. W sobotę zakończenie roku kalendarzowego. Z tej okazji zapraszam wszystkich na godzinę 18.oo na uroczystą Mszę Świętą dziękczynną za ten mijający rok.
  5. W przyszłą niedzielę świętować będziemy Nowy Rok i uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte w tym dniu w górnym kościele jak w niedzielę, a w dolnym kościele tylko Msza Św. o godz. 12.3o. Mimo różnych atrakcji sylwestrowych nie zapomnijmy o rozpoczęciu z Bogiem w sercu 2012 roku.
  6. Wizyty duszpasterskie zwane Kolędą rozpoczynamy w poniedziałek 2 stycznia 2012 r. od ulic: Szwoleżerów i Ku Słońcu. Kolęda odbywać się będzie: – w dni powszednie między godzinami 16.oo a 21.oo; – a w niedziele między godz. 15.oo a 21.oo.