Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

 1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne Apostolstwa Modlitwy. Podczas wszystkich Mszy Św. odmówimy: „Akt poświęcenia parafii i rodzin Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej oraz całego Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Jezusa, Chrystusa Króla”. Po Mszy Św. o godz. 8.00 spotkanie braterskie Apostolstwa Modlitwy w Sali O. Wasilewskiego. Serdecznie zapraszamy
 2. Przy ołtarzu Matki Bożej są wyłożone kartki wypominko­we. Wypo­minki i wypominki roczne wraz z ofiarą przyjmujemy w kancelarii i zakrystii.
 3. Odnowa w Duchu św. zaprasza we wtorek, 27 listopada, po Mszy Św. o godz. 18.00 na adorację i modlitwę wstawienniczą do dolnego kościoła.
 4. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza: w środę do dolnego kościoła na Mszę Św. o godz. 19.00 oraz w czwartek na adorację Najświętszego Sakramentu („3 kwadranse w ciszy”) o godz.19.00 do dolnego kościoła. Po adoracji w salce DA dzielenie słowem.
 5. W związku ze zmniejszonym zainteresowaniem osób, chętnych do całodobowej adoracji Najświętszego Sakramentu w ramach Jerycha Różańcowego, zarówno w godzinach nocnych, jak i podczas dnia, planujemy od 16 grudnia wprowadzić każdego 16. dnia miesiąca całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu w dolnym kościele tylko od zakończenia Mszy Św. porannej, do rozpoczęcia Mszy Św. wieczornej. Prosimy, aby osoby chętne do całodziennej adoracji, zapisywały się w zakrystii, deklarując tym samym wybraną przez siebie godzinę modlitwy.
 6. W piątek, 30 listopada, imieniny obchodzi O. Andrzej Batorski SJ. W jego intencji będziemy się modlić, podczas Mszy Św. o godzinie 18.00. Zapraszamy Parafian i przyjaciół O. Andrzeja do wspólnej modlitwy za niego.
 7. W pierwszą sobotę miesiąca oddamy się Niepokalanemu Sercu Maryi pod­czas Mszy św. i nabożeństwa o godz. 8.00.
 8. W przyszłą niedzielę, z racji I niedzieli miesiąca, po Mszy Św. o godz. 12.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 16.45, o której odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezus. Spotkanie członków Apostolstwa Modlitwy odbędzie się o godz. 17.15 w dolnym kościele.
 9. W przyszłą niedzielę, podczas Mszy Św. o godz. 12.30 w dolnym kościele będziemy modlić się w intencji Pani Barbary Bryły, która od 40 lat animuje muzycznie i prowadzi katechezę dla dzieci przedszkolnych przed Mszą Św. dla najmłodszych.
 10. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy wraz z rodzicami na Mszę Św., w niedzielę, 2 grudnia, o godz. 16.00 do dolnego kościoła.
 11. Również w przyszłą niedzielę, 2 grudnia, w przedsionku kościoła odbędzie się akcja charytatywna, z której dochód przeznaczony będzie na bardzo drogą rehabilitację dwóch dziewczynek, Wiktorii i Emilki. Zachęcamy wiernych do wsparcia tej szlachetnej inicjatywy.