X Niedziela zwykła

1. W dniu wczorajszym odbył się w „ogrodach jezuickich“ festyn parafialny. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację festynu, a zwłaszcza katechetom, wspólnocie WŻCH za niesamowite gofry, pracownikom parafialnym p. Maciejowi i Andrzejowi, świetlicy „Pod Aniołem”, p. Ryszardowi za oprawę muzyczną, p. Irenie i p. Marysi za pyszne kiełbaski, wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli, wzięli udział i owocnie wykorzystali minione dni, za otwarte serca składamy wielkie i serdeczne „Bóg zapłać“.
2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe po wieczornej Mszy Św., a w niedziele o godz. 18.00.
3. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza w na Mszę św. „o dobrą sesję dla studentów i egzaminatorów” w środę, 13 czerwca, o godz.19.00 do dolnego kościoła oraz w czwartek, 14 czerwca, na adorację Najświętszego Sakramentu („3 kwadranse w ciszy”), o godz. 19.00 do dolnego kościoła. Po adoracji w salkach DA dzielenie się Słowem. Duszpasterstwo organizuje wakacyjne rekolekcje wyjazdowe „Moje Westerplatte”, w dniach 23-28 lipca, w Trójmieście. Zapisy u duszpasterza. Szczegóły wkrótce na facebooku (czyt: fejsbuku) Duszpasterstwa.
4. W środę,13 czerwca o godz. 19.00 w naszym kościele odbędzie się koncert w ramach cyklu „Musica in fermata – śladami mistrza Barnima Grueneberga”. Usłyszymy utwory wokalne i organowe w wykonaniu zespołu Serve Bone, który współtworzą studenci Akademii Sztuki w Szczecinie. Serdecznie zapraszamy!
5. W piątek, 15 czerwca, o godz. 19.00, rozpocznie się kolejna 24-godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Jerychem Różańcowym. Serdecznie zapraszamy.
6. Comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli odbędzie się w sobotę, 16 czerwca, o godzinie 17.30, a następnie – o godz. 18.000 – Msza św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Archidiecezji i rodzin z naszej parafii. Po nabożeństwie czerwcowym oddamy czci relikwiom Świętego Patrona Polski. prośby i podziękowania można składać na kartkach, znajdujących się na stoliku z prasą katolicką lub wchodząc na stronę internetową naszej parafii. Spotkanie członków i sympatyków SKKAB-u w Sali. O. Wasilewskiego.
7. Zakończenie roku pracy i formacji dla LSO w sobotę, 16 czerwca, o godz. 18.00. Rozpoczynamy Mszą św., a następnie zapraszamy na świętowanie do ogrodów jezuickich.
8. Odnowa w Duchu św. zaprasza wszystkich, którzy należeli do wspólnoty oraz przedstawicieli grup i wspólnot parafialnych, w sobotę, 16 czerwca, na wspólne świętowanie 25-lecia grupy działającej przy naszej parafii,. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 10.00 w dolnym kościele, dziękczynieniem i agapą.