XIII Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 16.45, o której odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spotkanie członków Apostolstwa Modlitwy odbędzie się o godz. 17.15 w dolnym kościele.
  2. W I czwartek miesiąca, 5 lipca, na początku Mszy św. o godz. 18.00 odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia, a podczas Mszy św. będziemy modlić się w intencjach, polecanych Bogu przez wstawiennictwo św. Faustyny Kowalskiej. Prośby i podziękowania możemy składać na kartach wyłożonych na stoliku z prasą katolicką lub wchodząc na stronę internetową naszej parafii. Po Mszy św. oddamy cześć relikwiom Św. Apostołki Bożego Miłosierdzia.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W I piątek miesiąca, po Mszach św. o godz. 8.00 i 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi podczas wszystkich Mszy św. W I sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  4. Kancelaria parafialna do końca wakacji jest czynna we wtorki i piątki w godz. od 10.00 do 11.00 i od 16.00 do 18.00.
  5. Oddział Zachodniopomorski Stowarzyszenia Krzewienia Kultu Św. Andrzeja Boboli i nasza Parafia organizują w dniach od 21 do 23 września pielgrzymkę do Płocka „Śladami Świętych: Siostry Faustyny, Stanisława Kostki i Andrzeja Boboli”. Koszt pielgrzymki 350 zł. od osoby. Zapisy i wpłaty w zakrystii. Szczegółowe informacje i program znajdują się na plakatach w przedsionku kościoła i gablotkach.
  6. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszej świątyni udającym się na urlop życzymy wspaniałego odpoczynku, pięknej pogody i regeneracji sił fizycznych i duchowych.