XIV Niedziela zwykła

  1. W niedzielę, 15 lipca, o godz. 19.00, rozpocznie się ko­lejna 24-go­dzinna adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Jery­chem Różań­cowym. Serdecznie zapraszamy.
  2. Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej wraz z Oddziałem parafialnym or­ganizują coroczną akcję pod hasłem: „Tornister Pełen Uśmiechu”. Jest to podsta­wowa szkolna wyprawka ucznia. Caritas Archidiecezjalny dostarczył tornistry, które możemy wypełnić potrzeb­nymi pomocami szkolnymi. Chętni mogą otrzymać w zakrystii listę z proponowaną wyprawką szkolną i wypełnić tornister dla po­trze­bują­cego dziecka. Serdeczne Bóg zapłać za już przyniesione wyprawki.
  3. Kancelaria parafialna do końca wakacji jest czynna we wtorki i piątki w godz. od 10.00 do 11.00 i od 16.00 do 18.00.
  4. Oddział Zachodniopomorski Stowarzyszenia Krzewienia Kultu Św. Andrzeja Boboli i nasza Parafia organizują w dniach od 21 do 23 września pielgrzymkę do Płocka „Śladami Świętych: Siostry Faustyny, Stanisława Kostki i Andrzeja Boboli”. Koszt pielgrzymki 350 zł. od osoby. Zapisy i wpłaty w zakrystii. Szczegółowe informacje i program znajdują się na plakatach w przedsionku kościoła i gablotkach.
  5. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszej świątyni udającym się na urlop życzymy wspaniałego odpoczynku, pięknej pogody i regeneracji sił fizycznych i duchowych.