XXIII Niedziela zwykła

  1. Serdecznie zapraszamy katechetów naszej parafii na spotkanie w poniedziałek, 10 września, o godz. 17.00. Rozpoczynamy Mszą św. w kaplicy domowej.
  2. W sobotę, 15 września, o godz. 19.00 rozpocznie się ko­lejna 24-go­dzinna adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Jery­chem Różań­cowym. Serdecznie zapraszamy.
  3. Comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli zostanie odprawione w przyszłą niedzielę, 16 września, o godz. 16.30, a następnie o godz. 17.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Archidiecezji i rodzin z naszej parafii. Prośby i podziękowania do św. Andrzeja Boboli można składać na kartkach, znajdujących się na stoliku z prasą katolicką lub wysłać drogą e-mailową, wchodząc na stronę internetową parafii. Po Mszy św. oddamy cześć relikwiom Patrona Polski. Członków i sympatyków SKKAB-u zapraszamy na spotkanie w Sali. O. Wasilewskiego. Na to spotkanie zapraszamy również osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Płocka w dniach od 21 do 23 września. Jest jeszcze kilka miejsc wolnych. Zapisy w zakrystii lub na spotkaniu, 16 września.
  4. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się w tym roku szkolnym do przyjęcia I Komunii św., odbędzie się w poniedziałek, 17 września, o godz. 17.00 w dolnym kościele.
  5. Informujemy, że kurs przedmałżeński prowadzony przez duszpasterstwo Akademickie rozpocznie się w sobotę, 22 września. Kurs obejmuje 5 sobotnich spotkań. Zapisy u O. Pawła Chodaka SJ.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, znajdującej się na stoliku po lewej stronie kościoła. Jednocześnie apelujemy o sumienne regulowanie należności za prasę.