V Niedziela zwykła

  1. Msza Św. inicjacyjna dla rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. w naszej parafii, dzisiaj o godz. 16.00 w dolnym kościele. Na Mszy Św. poświęcenie książeczek do nabożeństwa.
  2. Spotkanie katechetów naszej parafii odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 11 lutego, o godz. 17.00. Spotkanie rozpoczynamy Mszą Św. w kaplicy domowej.
  3. Kolejna 24-godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu, połączona z Jerychem Różańcowym, rozpocznie się we piątek, 15 lutego, o godz. 19.00 w dolnym kościele. Cieszymy się z nowych osób, które dołączyły do grona „Jerychowego”. Serdecznie zapraszamy o zapisywanie się nowych chętnych na adorację w zakrystii po Mszy Św.
  4. Comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli zostanie odprawione w sobotę, 16 lutego, o godz. 17.30, a następnie o godz. 18.00 Msza Św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Archidiecezji i rodzin z naszej parafii. Prośby i podziękowania do św. Andrzeja Boboli można składać na kartkach, znajdujących się na stoliku z prasą katolicką lub wysłać drogą e-mailową, wchodząc na stronę internetową parafii. Po Mszy Św. oddamy cześć relikwiom Patrona Polski. Członków i sympatyków SKKAB-u zapraszamy na spotkanie w Sali. O. Wasilewskiego.
  5. Msza św. inicjacyjna dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Rocznicy I Komunii Św. w naszej parafii zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę, 17 lutego, o godz. 16.00 w dolnym kościele.
  6. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na pokrycie wysokich rachunków związanych z ogrzewaniem naszego kościoła.
  7. Ośmiotygodniowy kurs przygotowania dorosłych do sakramentu bierzmowania rozpocznie się 19 lutego. Spotkania będą odbywać się we wtorki o godz. 19.00 w kancelarii parafialnej. Zapisy na pierwszym spotkaniu. Osoby, które przyjęły chrzest poza naszą parafią, proszone są o przyniesienie aktu chrztu z parafii, w której zostały ochrzczone. Sakrament bierzmowania zostanie udzielony w kwietniu w naszym kościele.
  8. Kurs dla narzeczonych rozpocznie się w sobotę, 2 marca. Obejmuje on 5 sobotnich spotkań. Zajęcia odbywają się w godz. od 9.30 do 12.30. Zapisy u O. Pawła Chodaka SJ.
  9. Diecezjalna Odnowa w Duchu Św. z ks. Henrykiem Marczakiem zaprasza w poniedziałek, 11 lutego na Mszę Św. z sakramentem namaszczenia chorych i modlitwą wstawienniczą o godz. 18.00, do dolnego kościoła.
  10. Za tydzień będziemy gościć w naszej parafii autora opowieści biblijnych dla dzieci i nie tylko „Romcia Tomcia”. Przywiezie ze sobą najnowszą książkę opartą na tekstach Starego Testamentu. Będzie też oczywiście po Mszach Św. wpisywał oryginalne rymowane wierszyki z autografem.