VII Niedziela Wielkanocna Wniebowstąpienie Pańskie

  1. Dzisiaj w liturgii Kościoła obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. 21 maja, w Poznaniu, nasz parafianin, Michał Armatys, przyjął święcenia prezbiteratu. Zapraszamy na Mszę Św. Prymicyjną ks. Michała dzisiaj o godz. 12.30. Po Mszy Św. odbędzie się piknik parafialny w „ogrodach jezuickich”. Serdecznie zapraszamy.
  3. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 16.45, o której odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spotkanie członków Apostolstwa Modlitwy odbędzie się o godz. 17.15 w dolnym kościele.
  4. W najbliższy czwartek, 6 czerwca, przypada I czwartek miesiąca. O godzinie 18.00 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia w obecności relikwii św. Faustyny Kowalskiej, a po Mszy św. uczcimy Apostołkę Bożego Miłosierdzia. Podczas Mszy Św. odczytamy prośby i podziękowania, które można składać na kartkach, które znajdują się na stoliku z prasą katolicką lub wysyłając intencję, wchodząc na stronę internetową naszej parafii.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Po Mszach Św. o godz. 8.00 i 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Msza Św. dla dzieci i młodzieży o godz. 17.00, podczas której będziemy modlić się w intencji LSO oraz ich rodzin. Okazja do spowiedzi podczas Mszy Św. rano i od godz. 16.30 do 19.00.
  6. Nabożeństwo czerwcowe odprawiamy od poniedziałku do soboty po wieczor­nej Mszy Św., a w niedziele o godz. 18.00.
  7. Przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego przygotowujemy się na przyjęcie Ducha Świętego Pocieszyciela nowenną w ramach nabożeństw czerwcowych.
  8. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza w środę o godz. 19.00 do dolnego kościoła na Mszę Św. a w czwartek o godz. 19.00 na Adoracje Najświętszego Sakramentu (3 kwadranse w ciszy) do dolnego kościoła.