XXXII Niedziela zwykła

  1. Msza Św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. w naszej parafii, odbędzie się dzisiaj o godz. 16.00 w dolnym kościele.
  2. Przy ołtarzu Matki Bożej są wyłożone kartki wypominko­we.. Wypo­minki i wypominki roczne wraz z ofiarą przyjmujemy w kancelarii i zakrystii. Nabożeństwo za zmarłych jest odprawiane przez cały listopad w dni po­wszednie o godz. 17.30, a w nie­dziele o godz. 12.00.
  3. Jutro obchodzimy 101. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. W południe powtórzona zostanie akcja „Niepodległa do hymnu” polegająca na wspólnym śpiewaniu w całej Polsce i za granicą Mazurka Dąbrowskiego. Zapraszamy wszystkich do wspólnego odśpiewania hymnu w naszym ogrodzie, zebrani wokół figury Św. Andrzeja Boboli, o godz. 12.00. Uroczysta Msza Św. w intencji Ojczyzny o godz. 18.00, a po niej zapraszamy na wieczór patriotyczny do Sali O. Wasilewskiego.
  4. Wspólnota Odnowy w Duchu Św., zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu, połączoną z modlitwą wstawienniczą we wtorek, 12 listopada, po wieczornej Mszy Św.
  5. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza: w środę, 13 listopada, na Mszę Św. o godz.19.00 do dolnego kościoła; w czwartek, 14 listopada, na adorację Najświętszego Sakramentu („Trzy kwadranse w ciszy”), o godz. 19.00 do dolnego kościoła.
  6. W sobotę, 16 listopada, comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli połączone z wypominkami zostanie odprawione o godz. 17.30, a następnie o godz. 18.00 Msza Św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Archidiecezji i rodzin z naszej parafii, której będzie przewodniczył i homilię wygłosi ks. bp Henryk Wejman. Prośby i podziękowania do św. Andrzeja Boboli można składać na kartkach, znajdujących się na stoliku z prasą katolicką lub wysłać drogą e-mailową, wchodząc na stronę internetową parafii. Po Mszy Św. oddamy cześć relikwiom Patrona Polski. Członków i sympatyków SKKAB-u zapraszamy na spotkanie w Sali O. Wasilewskiego, gdzie będziemy obchodzili 17. rocznicę powstania Oddziału Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Krzewienia Kultu Św. Andrzeja Boboli.
  7. W piątek, 15 listopada, godz. 19.00, w dolnym kościele, rozpocznie się kolejna 24-godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Jerychem Różańcowym. Serdecznie zapraszamy.
  8. Wspólnota Dom Baranka zaprasza na wieczór uwielbienia, w piątek, 15 listopada, o godz. 19.00 do dolnego kościoła
  9. Wspólnota „Przymierze Miłosierdzia” zaprasza na Rekolekcje Ruah dla osób powyżej 30 roku życia pragnących uzdrowienia i dotknięcia Pana Jezusa mocą Ducha Świętego. Rekolekcje odbędą się w sobotę, 16 listopada 2019 r., w Auli „Collegium Salesianum” przy ulicy Św. Jana Bosko 1 w Szczecinie. Szczegóły na plakacie lub ulotkach.
  10. Stowarzyszenie Krzewienia Kultu Św. Andrzeja Boboli wydało kalendarze ścienny  i biurkowy na 2020 rok, które można nabyć w przedsionku kościoła lub w zakrystii.