II Niedziela Wielkiego Postu

  1. Msza Św. inicjacyjna dla rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. w naszej parafii, zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 16.00 w dolnym kościele.
  2. W piątki Wielkiego Postu nabożeństwo drogi krzyżowej odprawiane jest po Mszach Świętych o godz. 8.00 i 18.00, natomiast dla dzieci i młodzieży o godz. 17.00.
  3. W niedziele Wielkiego Postu o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Gorąco zachęcamy parafian do licznego udziału w drodze krzyżowej i Gorzkich Żalach oraz zyskiwania przywiązanego do nich odpustu zupełnego.
  4. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza na Mszę Św. we wtorek, 10 marca, do dolnego kościoła o godz. 19.00, a w czwartek, 12 marca, na adorację Najświętszego Sakramentu (3 kwadranse w ciszy) do dolnego kościoła o 19.00.
  5. W piątek, 13 marca, Wspólnota Dom Baranka zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu, o godz. 19.00 w dolnym kościele.
  6. Duszpasterstwo akademickie zaprasza młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania, licealistów i studentów na wielkopostny dzień skupienia pt.: „Miłość aż po Krzyż”, który odbędzie się w sobotę, 21 marca, w godzinach od 13.30 do 19.00. Więcej informacji na Facebooku duszpasterstwa (Jezuicki Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego). Na ten cel studenci zorganizowali dziś kiermasz ozdób wielkanocnych, aby uzbierać potrzebne środki.
  7. Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań rekolekcyjnych „Pan nas nawiedzi” na podstawie Apokalipsy, które poprowadzi ks. Jose Antonio Maniparambil, charyzmatyk, założyciel indyjskiej Akademii Biblijnej. Rekolekcje będą w naszej parafii w dniach od 14 do 16 marca. Zapraszamy w sobotę i poniedziałek na Mszę Św. o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 19.00. Po Mszy Św. i krótkim uwielbieniu ks. Maniparambil wygłosi Słowo. Spotkanie zakończymy wspólną modlitwą przed Najświętszym Sakramentem.
  8. W przyszłą niedzielę, 15 marca, godz. 19.00, w dolnym kościele, rozpocznie się kolejna 24-godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Jerychem Różańcowym. Serdecznie zapraszamy.