III Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dzisiaj o godz. 19.00, rozpocznie się modlitwa Jerycha Różańcowego. Ze względu na obowiązujący stan zagrożenia epidemicznego prosimy, aby w wyznaczonych godzinach odmówić różaniec w swoim domu.
  2. Od wczoraj za pośrednictwem Internetu możemy uczestniczyć w rekolekcjach „Pan nas nawiedzi” na podstawie Apokalipsy, które prowadzi ks. Jose Antonio Maniparambil, charyzmatyk, założyciel indyjskiej Akademii Biblijnej. Msza Św. i nauka rekolekcyjna dzisiaj i jutro o godz. 18.00. Adres do transmisji znajdziecie na naszej stronie internetowej i profilu parafialnym na Facebooku.
  3. Od jutra odwołujemy zaplanowane spotkania dla dzieci I Komunijnych oraz spotkania młodzieży i dorosłych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania oraz wszelkie spotkania grup spotykających się przy naszej parafii.
  4. W poniedziałek, 16 marca, comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli zostanie odprawione o godz. 17.30, a następnie o godz. 18.00 Msza Św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Archidiecezji i rodzin z naszej parafii. Prośby i podziękowania do św. Andrzeja Boboli można składać na kartkach, znajdujących się na stoliku z prasą katolicką lub wysłać drogą e-mailową, wchodząc na stronę internetową parafii.
  5. Duszpasterstwo akademickie odwołuje planowany na sobotę, 21 marca, wielkopostny dzień skupienia, pt.: „Miłość aż po Krzyż”.
  6. Zawieszamy przyjmowanie i wydawanie odzieży przez nasz Caritas. Prosimy o nie pozostawianie odzieży w kościele, pod Caritasem czy w naszym domu zakonnym.
  7. W dniu dzisiejszym nie zbieramy ofiar na tacę. Ofiarę taką można złożyć, wychodząc z kościoła, do skarbony znajdującej się w nawie głównej lub wpłacić na konto naszej parafii. Numer konta dostępny jest w folderkch i biuletynie parafialnym oraz na stronie internetowej naszej parafii.