IV Niedziela Wielkiego Postu

  1. Zapraszamy do odmawiania nowenny do św. Andrzeja Boboli w czasie epidemii za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli. Tekst nowenny dostępny jest na stronie internetowej naszej parafii, profilu parafii na Facebooku i w wersji papierowej na stoliku z prasą katolicką. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w tę inicjatywę w dowolnym czasie. Można ją odmawiać zarówno w kościele, jak i w domu, łącząc się z wszystkimi modlącymi się za pośrednictwem św. Andrzeja Boboli.
  2. Zapraszamy do korzystania z sakramentu pokuty i pojednania w czasie wszystkich Mszy Św. niedzielnych, jak i w dni powszednie. Jest też możliwość odbycia spowiedzi poza konfesjonałem po wcześniejszym umówieniu się z kapłanem.
  3. Informujemy, że wszystkie liturgie Mszy Świętych, Dróg Krzyżowych i Gorzkich Żali są bezpośrednio transmitowane z Bazyliki Archikatedralnej w Szczecinie.
  4. Odwołane są spotkania dla dzieci I Komunijnych oraz spotkania młodzieży i dorosłych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania oraz wszelkie spotkania grup spotykających się przy naszej parafii.
  5. Zawieszamy przyjmowanie i wydawanie odzieży przez nasz Caritas. Prosimy o nie pozostawianie odzieży w kościele, pod Caritasem czy w naszym domu zakonnym.
  6. W dniu dzisiejszym, tak jak w zeszłą niedzielę, nie zbieramy ofiar na tacę. Ofiarę taką można złożyć, wychodząc z kościoła, do skarbony znajdującej się w nawie głównej lub wpłacić na konto naszej parafii. Numer konta dostępny jest w folderach i biuletynie parafialnym oraz na stronie internetowej naszej parafii.
  7. Zalecenia duszpasterskie dotyczące Wielkiego Tygodnia i Triduum Paschalnego będą przekazane w późniejszym terminie.