VI Niedziela Wielkanocna

  1. W dniu wczorajszym, podczas Mszy Św. o godzinie 11.00, ks. abp Andrzej Dzięga, metropolita szczecińsko-kamieński, odczytaniem dekretu podniósł nasz kościół do rangi Sanktuarium Św. Andrzeja Boboli. Jako duszpasterze chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy włożyli wiele pracy i serca, abyśmy mieli na ul. Pocztowej Sanktuarium naszego patrona. Niech to historyczne wydarzenie przyczyni się do ożywienia naszej więzi duchowej ze św. Andrzejem, powierzając mu nasze sprawy rodzinne, osobiste i zawodowe.
  2. W związku przypadającą jutro 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II zapraszamy na Mszę Św. dziękczynną za jego pontyfikat o godz. 18.00.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00.
  4. Ks. abp Andrzej Dzięga udzielił dyspensy od obowiązku uczestnictwa we Mszy Św. w niedziele i święta do końca czerwca. Zachęcamy do uczestniczenia w liturgiach z naszego kościoła poprzez transmisję online (You Tube) w niedzielę o godz. 8.00, 12.30, 17.00 i 19.00, a w dni powszednie o godz. 18.00. W górnym kościele od dzisiaj w Mszach Św. czy nabożeństwach może uczestniczyć max. 45 osób, a w dolnym kościele max. 20 osób.
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszelkie modlitwy i ofiary, jakie w poprzednich tygodniach składaliście osobiście lub wpłacaliście na konto parafii. Ofiary te są niezbędne dla normalnego funkcjonowania parafii. W dniu dzisiejszym również nie zbieramy ofiar na tacę. Ofiarę taką można złożyć wychodząc z kościoła do skarbony znajdującej się w nawie głównej lub wpłacić na konto naszej parafii. Numer konta dostępny jest w folderach i biuletynie parafialnym oraz na stronie internetowej naszej parafii.