09.06.2024 – X Niedziela Zwykła

  1. Msza dla kobiet w dolnym kościele w poniedziałek, 10 czerwca, o godz.19.00. Tym razem nasza modlitwa będzie w intencji bliskich nam mężczyzn – mężów, ojców, braci, synów i kapłanów.
  2. Msza Św. w intencji rodziców po stracie dziecka we wtorek o godz. 18.00. Po Mszy Św. spotkanie dla rodziców w takiej sytuacji w świetlicy pod Aniołem. Powiedzmy o tym osobom, o których wiemy, że straciły dziecko wskutek choroby, wypadku, samobójstwa czy poronienia.
  3. Kolejna 24-godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Jerychem Różańcowym rozpocznie się w sobotę, 15 czerwca, o godz. 19.00. W niedzielę w godzinach od 9.00 do 13.00 będzie przeniesiona do kaplicy domowej przy zakrystii.
  4. Na comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli zapraszamy w niedzielę, 16 czerwca, o godz. 16.30, a następnie o godz. 17.00 naMszę Św. w intencji Ojczyzny. Po Mszy Św. i nabożeństwie czerwcowym spotkanie popielgrzymkowe oraz członków i sympatyków SKKAB-u w Sali o. Wasilewskiego.
  5. Zgodnie z decyzją o. Prowincjała naszą parafię pod koniec wakacji opuści o. Piotr Idziak. Na jego miejsce przyjdzie o. Mieczysław Sołowiej.
  6. Na wyjazd pielgrzymkowo-turystyczny do Sanktuarium na Górze Chełmskiej k. Koszalina oraz Kołobrzegu i Trzebiatowa zaprasza Apostolstwo Modlitwy. Wyjazd 29 czerwca o godz. 7.00, koszt 100 zł, zapisy w zakrystii.
  7. Zachęcamy do nabywania i lektury tygodnika Niedziela, który znajduje się na stojaku pod chórem.