Ogłoszenia parafialne

  1. Msze Św. roratnie są odprawiane w dni powszednie o godz. 6.15. Roraty dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
  2. Świece Caritas i kartki świąteczne, z których dochód przeznaczony jest na pomoc potrzebującym, oraz poświęcone opłatki można nabyć w przedsionku kościoła. Opłatki są także dostępne w kancelarii parafialnej i zakrystii. Również w przedsionku kościoła SKKAB rozprowadza kalendarze na przyszły rok.
  3. W Wigilię dodatkowy dyżur spowiedzi będzie w godz. od 9.00 do 12.00, nie będzie Mszy Św. o godz. 18.00. Pasterki zostaną odprawione o godz. 22.00 i 24.00. W Boże Narodzenie, 25 …

Czytaj dalej »

1. Msze Św. roratnie są odprawiane w dni powszednie o godz. 6.15. Roraty dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. 2. Świece Caritas i kartki świąteczne, z których dochód przeznaczony będzie na pomoc potrzebującym, oraz poświęcone opłatki można nabyć w przedsionku kościoła dzisiaj i w następną niedzielę. W kościele wystawiony jest kosz na produkty żywnościoweprzeznaczone dla potrzebujących parafian. Opłatki dostępne są także w zakrystii i kancelarii parafialnej. 3. Dzisiaj odbywa się w przedsionku kościoła festyn bożonarodzeniowy, z którego dochód będzie przeznaczony na kosztowną rehabilitację Emilki i Wiktorii. Jest również możliwość nabycia kalendarzy … Czytaj dalej »

1. Msze Św. roratnie są odprawiane w dni powszednie o godz. 6.15. Roraty dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. 2. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 16.45. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.00. Spotkanie Apostolstwa Modlitwy w dolnym kościele o godz. 17.15. 3. Małżeństwa, pragnące wyprosić łaskę potomstwa oraz kobiety w stanie błogosławionym, zapraszamy na Mszę Św. w poniedziałek, 5 grudnia, o godz. 18.00. 4. W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP w najbliższy … Czytaj dalej »

1. Msze Św. roratnie będą odprawiane w dni powszednie o godz. 6.15 (po sobotnich roratach wspólne śniadanie w Sali O. Wasilewskiego). Roraty dla dzieci (od poniedziałku do piątku) o godz. 17.00. Na roraty przynosimy lampiony, które są znakiem naszej gotowościw oczekiwaniu na przyjście Chrystusa. 2. W I czwartek miesiąca na początku Mszy Św. o godz. 18.00 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a podczas Mszy Św. będziemy modlić się w intencjach polecanych Bogu przez wstawiennictwo św. Faustyny Kowalskiej. Prośby i podziękowania możemy składać na kartkach, wyłożonych na stoliku z prasą katolicką … Czytaj dalej »

1. Nabożeństwo wypominkowe za zmarłych jest odprawiane przez cały listopad w dni powszednie o godz. 17.40, a w niedziele o godz. 12.10. 2. 14 listopada w Gdyni, w wieku 90 lat zmarł o. Zygmunt Kurowski SJ, który przez wiele lat posługiwał w naszej parafii. W intencji zmarłego o. Zygmunta zostanie odprawiona Msza św. we wtorek, 22 listopada, o godz. 18.00. 3. W ramach diecezjalnej akcji Adoracja i post w intencji powołań w naszym Sanktuarium będziemy się modlić w tej intencji przed Najświętszym Sakramentem po Mszy Św. w czwartek 24 listopada, od … Czytaj dalej »