Ogłoszenia parafialne

 1. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 16.45. O godz. 18.00 nabożeństwo majowe z wyjaśnieniem intencji Apostolstwa Modlitwy.
 2. Nabożeństwa majowe odprawiane są w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele i święta o godz. 18.00.
 3. Uroczystość św. Stanisława Biskupa przypada w środę, 8 maja. W naszym Sanktuariom porządek Mszy Św. powszedni.
 4. Msza Św. z okazji rocznicy I Komunii Św. dzieci, które przystępowały do niej w zeszłym roku, odbędzie się 2 czerwca o godz. 11.00. Na krótkie spotkanie organizacyjne …

Czytaj dalej »

 1. Nabożeństwa majowe odprawiane będą w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele i święta o godz. 18.00.
 2. W I czwartek miesiąca na początku Mszy Św. o godz. 18.00 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a podczas Mszy Św. będziemy modlić się w intencjach polecanych Bogu przez wstawiennictwo św. Faustyny Kowalskiej.
 3. Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, przypada w najbliższy piątek. Porządek Mszy Św. niedzielny tylko w górnym kościele. W intencji Ojczyzny modlić się będziemy podczas Mszy Św. o godz. 17.00. Z racji uroczystości tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.
 4. W I sobotę …

Czytaj dalej »

 1. Dziś przypada 35. rocznica śmierci o. Mieczysława Wasilewskiego. Zapraszamy na wspólny spacer na cmentarz i modlitwę przy grobowcu jezuitów. Zbiórka przy kościele o godz. 18.00.
 2. Msza Św. oraz spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców dziś o godz. 15.00.
 3. Rozpoczynamy dziś Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie. Pamiętajmy o tej intencji także w naszych modlitwach. W naszym dekanacie Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu w tej intencji z obecnością kleryków i przełożonych naszego seminarium odbędzie się w poniedziałek o godz. 18.00 w Katedrze. Po modlitwie krótkie spotkanie o tematyce powołaniowej.

Czytaj dalej »

 1. Marsz dla Życia wyruszy z Jasnych Błoni dziś o godz. 15.00. Zbiórka na wspólne wyjście sprzed naszego Sanktuarium o godz. 14.30.
 2. Kolejna 24-godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Jerychem Różańcowym rozpocznie się w poniedziałek, 15 kwietnia, o godz. 19.00.
 3. Na comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli zapraszamy we wtorek, 16 kwietnia, o godz. 17.30, a następnie o godz. 18.00 na Mszę Św. w intencji Ojczyzny. Po Mszy Św. spotkanie członków i sympatyków SKKAB-u w Sali o. Wasilewskiego.
 4. Parafialny Krąg Biblijny zaprasza na pokaz serialu The Chosen, o losach postaci ewangelicznych. Serial emitowany będzie z polskim …

Czytaj dalej »

 1. W związku z Niedzielą Miłosierdzia Bożego zapraszamy na okolicznościowe nabożeństwo dziś o godz. 15.00. Ofiary na pomoc potrzebującym, będące wyrazem naszego miłosierdzia, można składać do skarbony z tyłu kościoła.
 2. Dziś także I niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 16.45. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa z wyjaśnieniem intencji Apostolstwa Modlitwy.
 3. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego obchodzić będziemy jutro, 8 kwietnia. Porządek Mszy Św. jak w dni powszednie.
 4. Marsz dla Życia odbędzie się 14 kwietnia i wyruszy z …

Czytaj dalej »