Ogłoszenia parafialne

 1. Zapraszamy na spotkanie osób zaangażowanych w Domowe Kręgi Biblijne oraz chętnych do włączenia się w tę formę formacji duchowej, które odbędzie dzisiaj, o godz. 18.00 w salce duszpasterskiej. W programie spotkania modlitwa, konferencja nt.: „Kompozycja i przesłanie Ewangelii św. Marka”, kawa-herbata.
 2. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na pokrycie wysokich rachunków związanych z ogrzewaniem naszego kościoła. „Bóg zapłać” za składane na ten cel ofiary.
 3. W najbliższą środę – zwaną Środą Popielcową – rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Msze Święte, połączone z posypaniem głów popiołem, odprawiane będą o godz. 6.30, 7.00, 8.00, 12.00, …

Czytaj dalej »

 1. Dzisiaj zapraszamy na comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli zostanie odprawione o godz. 16.30, a następnie o godz. 17.00 Msza Św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego Franciszka, Archidiecezji i rodzin z naszej parafii. Prośby i podziękowania do św. Andrzeja Boboli można składać na kartkach, znajdujących się na stoliku z prasą katolicką lub wysłać drogą e-mailową, wchodząc na stronę internetową parafii. Po Mszy Św. oddamy cześć relikwiom Patrona Polski. Członków i sympatyków SKKAB-u zapraszamy na spotkanie  w Sali O. Wasilewskiego.
 2. Każda nasza chwila spędzona razem z dziećmi w ich …

Czytaj dalej »

 1. We wtorek, 11 lutego, w liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes obchodzimy XXVIII Światowy Dzień Chorego. W tym dniu w naszych modlitwach pamiętajmy szczególnie o naszych chorych i tych, którzy chorymi się opiekują. Jednocześnie informujemy, że sakrament Namaszczenia Chorych, tak jak w latach ubiegłych, zostanie udzielony w czasie parafialnych Rekolekcji Wielkopostnych.
 2. W tym tygodniu nie ma środowej Mszy Świętej akademickiej oraz czwartkowej adoracji.
 3. W piątek, 14 lutego, Wspólnota Dom Baranka zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu, o godz. 19.00 w dolnym kościele.
 4. W sobotę, 15 lutego, o godz. 19.00 rozpocznie się …

Czytaj dalej »

 1. Dzisiaj obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane także świętem Matki Bożej Gromnicznej, a zarazem Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Poświęcenie gromnic podczas wszystkich Mszy Świętych. Do skarbony stojącej na środku kościoła można złożyć ofiarę na potrzeby klasztorów klauzurowych, w których siostry zakonne ustawicznie modlą się w intencjach Kościoła i świata, a więc także i za nas.
 2. W dniu dzisiejszym wolontariusze zbierają przed kościołem ofiary do puszek na zorganizowanie półkolonii dla dzieci z naszej parafii. „Bóg zapłać!” za składane ofiary.
 3. Dzisiaj, racji pierwszej niedzieli miesiąca, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się bezpośrednio po …

Czytaj dalej »

NABOŻEŃSTWO KU CZCI ŚW. ANDRZEJA BOBOLI - 16 LUTEGO 2020 R.

NABOŻEŃSTWO KU CZCI ŚW. ANDRZEJA BOBOLI.

ZAPRASZAMY
16 LUTEGO 2020 R.

 • godz. 16.30 – NABOŻEŃSTWO KU CZCI ŚW. ANDRZEJA BOBOLI.
 • godz. 17.00 – MSZA ŚW. W INTENCJI OJCZYZNY, OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA, ARCHIDIECEZJI I RODZIN Z NASZEJ PARAFII.

Po Mszy Św. oddanie czci relikwiom św. Andrzeja Boboli oraz spotkanie członków i sympatyków Oddziału SKKAB-u w Sali O. Wasilewskiego.

Prośby i podziękowania do św. Andrzeja Boboli można składać na kartkach lub wysyłając drogą elektroniczną, wchodząc na stronę internetową parafii: [email protected]

7 maja 2019 roku odbyła się w Parafii …

Czytaj dalej »