Intencje mszalne

Poniedziałek  3.10.2022.

   6.30

 

   7.00

++ Klemens, Helena, Józef, Władysława, Leon, Marianna, Edmund, Andrzej, Władysława, Stanisław, Andrzej, Wilhelm.

   8.00

+ Krystyna Sosnowska. (8/30)

 18.00

O dar  potomstwa, błogosławieństwo dla matek oczekujących dzieci

oraz szczęśliwy poród i zdrowie dziecka i matki.

 18.00

+ Genowefa Klim (21/30)

Wtorek 4.10.2022.

   6.30

 

   7.00

Zbiorowa za naszych wiernych zmarłych.

   8.00

+ Krystyna Sosnowska. (9/30)

 18.00

+ Genowefa Klim (22/30)

 18.00

++ Regina, Edward, Ireneusz.

Środa 5.10.2022.

  6.30

 

  7.00

+ Cezary.

   8.00

W intencji Dobroczyńców.

   8.00

+ Genowefa Klim (23/30)

 18.00

Nowenna.

 18.00

+ Krystyna Sosnowska. (10/30)

Czwartek 6.10.2022.

   6.30

+ Marianna Majewska (od Anety z rodziną)

   7.00

Dziękczynna Panu Bogu i ludziom za odkrycie prawdy w sprawie krzywdzącej bliźniego.

   8.00

++ Rodzice Wiktoria i Sylwester oraz ich sześcioro ++ dzieci z rodziny Hoffmann.

 18.00

+ Krystyna Sosnowska. (11/30)

 18.00

+ Genowefa Klim (24/30)

Piątek  7.10.2022 NMP Różańcowej

   6.30

 

   7.00

 

   8.00

+ Genowefa Klim (25/30)

 18.00

W intencji LSO, dzieci i młodzieży.

 18.00

+ Krystyna Sosnowska. (12/30)

Sobota 8.10.2022.

   6.30

 

   7.00

+ Romuald, ++ z rodzin Zamojskich i Kamińskich.

  8.00

+ Krystyna Sosnowska. (13/30)

  8.00

+ Genowefa Klim (26/30)

 18.00

+ Henryk Konarski w 10.r.śm., ++ z rodziny Konarskich.

 Niedziela  9.10.2022.

   7.00

+ Stanisław Skonieczny i ++ z rodzin Skoniecznych i Groblewskich.

   8.00

++ z Apostolstwa Modlitwy.

   9.30

+ Marianna Marcinek, ++ z rodziny Kotnis.

 11.00

++ Andrzej, Stanisława i Bronisław, Antoni Kreja, Adam i Jan Rodziewicz.

 12.30

W intencji Parafian.

 17.00

+ Waleria Kubicka.

 19.00

+ Krystyna Sosnowska. (14/30)

Dolny Kościół                        NIEDZIELA   9.10.2022.

 10.00

+ Genowefa Klim (27/30)

 11.30

+ Antonina Watychowicz w 4.r.śm., ++ Jakub i Anna.

16.00

Dzieci I Komunijne

 

Archiwum intencji