Ogłoszenia parafialne

1. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 16.45. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spotkanie członków Apostolstwa Modlitwy odbędzie się o godz. 17.15 w dolnym kościele. W jego programie relacja p. Ireny prezes Apostolstwa Modlitwy z wizyty na Madagaskarze.
2. Jutro, w I poniedziałek miesiąca, zapraszamy małżeństwa, pragnące wyprosić łaskę potomstwa oraz kobiety w stanie błogosławionym na Mszę Św. o godz. 18.00.
3. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy w październiku od poniedziałku do soboty po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 18.00; natomiast na Różaniec dla dzieci i młodzieży od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
4. W I czwartek miesiąca na początku Mszy Św. o godz. 18.00 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a podczas Mszy Św. będziemy modlić się w intencjach polecanych Bogu przez wstawiennictwo Św. Faustyny Kowalskiej. Prośby i podziękowania możemy składać na kartach, wyłożonych na stoliku z prasą katolicką lub wchodząc na stronę internetową naszej parafii. Po Mszy św. błogosławieństwo relikwiami świętej Apostołki Bożego Miłosierdzia.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Po Mszach Św. o godz. 8.00 i 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Okazja do spowiedzi podczas Mszy Św. rano i od godz. 17.00 do 19.00.
6. Duszpasterstwo Akademickie JODA wznawia działalność i zaprasza młodych szukających CZEGOŚ WIĘCEJ. Cotygodniowe spotkania – niedziele (Msza i herbata), wtorki (Msza i formacja), czwartki (adoracja i dzielenie). Informacje dotyczące aktualnych wydarzeń na Facebooku, stronie internetowej i gablocie Duszpasterstwa. Chętnych i utalentowanych zapraszamy do scholii, animującej śpiew na niedzielnej Mszy akademickiej o godz. 19.00.
7. Spotkanie katechetów naszej parafii odbędzie się we wtorek, 4 października, po różańcu dla dzieci.
8. Msza św. oraz spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodzicówodbędzie się w niedzielę, 9 października, o godz. 16 w dolnym kościele.
9. Kurs przedmałżeński prowadzony przy naszej parafii, rozpocznie się w sobotę, 19 listopada, o godz. 9.30. Kurs obejmuje 4 sobotnie spotkania w godz.9.30-12.30 (19, 26 listopada i 3, 10 grudnia). Zapisy u O. Bartosza Kornatowskiego SJ.

Archiwalne ogłoszenia

 1. W środę, 28 września, swoje imieniny obchodzi O. Marek Szafran SJ. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
 2. W I sobotę miesiąca, 1 października, nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po Mszy Św. o godz. 8.00.
 3. Na relację p. Ireny – prezes Apostolstwa Modlitwy – z wizyty na Madagaskarze, zapraszamy w przyszłą niedzielę o godz. 17.15 do dolnego kościoła.
 4. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy w październiku od poniedziałku do soboty po Mszy Św. wieczornej, a w niedziele o godz. 18.00; natomiast na Różaniec dla dzieci i młodzieży od poniedziałku do piątku o godz. …

Czytaj dalej »

 1. Dzieci klas 3 pragnące przygotować się do przyjęcia I Komunii Św., wraz z rodzicami, zapraszamy na Mszę Św. do dolnego kościoła dziś o godz. 16.00. Po Mszy Św. spotkanie organizacyjne.
 2. Na uroczystą Mszę Św., po której zostanie poświęcona tablica upamiętniająca o. Huberta Czumę SJ, katechetę i duszpasterza akademickiego w Szczecinie w latach 1973-1979, zapraszamy w niedzielę, 25 września, o godz. 12.30. Liturgii będzie przewodniczył i poświęcenia dokona Ks. Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga.
 3. Kolejny cykl spotkań przygotowujących do Sakramentu Bierzmowania rozpocznie się w październiku. Uczniów klas 7 i 8 Szkoły Podstawowej, prosimy o …

Czytaj dalej »

 1. Zapraszamy dzieci klas 3 pragnące przygotować się do przyjęcia I Komunii Św. wraz z rodzicami, na Mszę Św. do dolnego kościoła w niedzielę, 18 września, o godz. 16.00. Po Mszy Św. spotkanie organizacyjne dla rodziców i dzieci.
 2. Kolejna 24-godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Jerychem Różańcowym rozpocznie się w czwartek, 15 września, o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.
 3. Na comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli zapraszamy w piątek, 16 września, o godz. 17.30, a o godz. 18.00 Msza Św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Archidiecezji, polskich rodzin oraz o pokój na Ukrainie. Prośby …

Czytaj dalej »

 1. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 16.45. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spotkanie członków Apostolstwa Modlitwy odbędzie się o godz. 17.15 w dolnym kościele.
 2. Jutro, w I poniedziałek miesiąca, zapraszamy małżeństwa, pragnące wyprosić łaskę potomstwa oraz kobiety w stanie błogosławionym na Mszę Św. o godz. 18.00. Będziemy modlić się o dar potomstwa, o błogosławieństwo dla małżeństw oczekujących dzieci oraz o szczęśliwy poród i o zdrowie dziecka i matki. Modlitwa ta związana …

Czytaj dalej »