Ogłoszenia parafialne

 1. W związku ze zmianami grafiku Mszy św. w dni powszednie, który wejdzie w życie 1 września, prosimy osoby, które zamówiły intencje Mszy Św. między 1 września a końcem roku o godz. 7.00 lub 8.00 o kontakt z zakrystią lub kancelarią.
 2. Wspólnota Odnowy w Duchu Św. zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą wstawienniczą do górnego kościoła we wtorek po Mszy św. o godz. 18.00.
 3. W I czwartek miesiąca na początku Mszy Św. o godz. 18.00 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a podczas Mszy Św. będziemy modlić się w intencjach polecanych Bogu przez wstawiennictwo św. Faustyny Kowalskiej.
 4. W I piątek miesiąca nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa po Mszy Św. o godz. 8.00 i 18.00. Msza Św. w intencji LSO i ich rodzin o godz. 18.00. Okazja do spowiedzi podczas Mszy Św. rano i od godz. 17.00.
 5. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi po Mszy Św. o godz. 8.00.
 6. Spotkanie Apostolstwa Modlitwy odbędzie się wyjątkowo w Sali o. Wasilewskiego w niedzielę, 4 czerwca, po Mszy św. o 8.00.
 7. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane będą w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00 a w niedziele po Mszy św. o godz. 17.00.
 8. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała. Serdecznie prosimy o przynoszenie do zakrystii płatki kwiatów. Prosimy także mężczyzn o pomoc w przygotowaniu ołtarzy i niesieniu baldachimu. Pomoc będzie potrzebna we wtorek, 6 czerwca, wieczorem, w czwartek rano i podczas procesji. Gotowych do pomocy prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
 9. Zachęcamy do nabywania i lektury tygodnika Niedziela, który znajduje się na stoliku z prasą.
 10. Intencje mszalne można zamawiać w kancelarii w godzinach urzędowania oraz w zakrystii po Mszach Św.

Archiwalne ogłoszenia

 1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali kościół i włączyli się w oprawę odpustu parafialnego.
 2. W związku ze zmianami grafiku Mszy św. w dni powszednie, który wejdzie w życie 1 września, prosimy osoby, które zamówiły intencje Mszy Św. między 1 września a końcem roku o godz. 7.00 lub 8.00 o kontakt z zakrystią lub kancelarią. Jednocześnie przypominamy, że Msza Św. o godz. 12.00 będzie odprawiana na razie do końca Okresu Wielkanocnego, czyli do najbliższej soboty.
 3. Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie w dolnym kościele w przyszłą niedzielę, 28 maja. Modlitwa rozpocznie się …

Czytaj dalej »

 1. Uroczystość odpustowa ku czci Św. Andrzeja Boboli, męczennika, Patrona Polski i naszego Sanktuarium przypada w najbliższy wtorek. Uroczysta Msza Św. odpustowa pod przewodnictwem ks. abpa Andrzeja Dzięgi zostanie odprawiona o godz. 18.00, poprzedzona nabożeństwem ku czci Patrona Polski o godz. 17.30. Po Mszy Św. procesja z relikwiami św. Andrzeja Boboli wokół kościoła. Zapraszamy delegacje parafialne z pocztami sztandarowymi i chorągwiami wspólnot parafialnych z terenu Archidiecezji.
 2. Kolejna całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Jerychem Różańcowym rozpocznie się w poniedziałek, 15 maja, o godz. 19.00. Ze względu na odpust zakończy się we wtorek …

Czytaj dalej »

 1. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 16.45. Spotkanie Apostolstwa Modlitwy w dolnym kościele o godz. 17.15.
 2. Nabożeństwa Majowe odprawiane są w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele i święta o godz. 18.00.
 3. Dziś rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością odpustową ku czci św. Andrzeja Boboli. W niedziele będzie odmawiana po Mszy Św. o godz. 17.00, a w dni powszednie po Mszy Św. o godz. 18.00. Sama Uroczystość przypada we wtorek, 16 maja.
 4. I Komunia Św. odbędzie się w …

Czytaj dalej »

1. Nabożeństwa Majowe odprawiane będą w dni powszednie o godz. 17.30,a w niedziele i święta o godz. 18.00. 2. Małżeństwa, pragnące wyprosić łaskę potomstwa oraz kobiety w stanie błogosławionym, zapraszamy na Mszę Św. w poniedziałek, 1 maja,o godz. 18.00. 3. Kancelaria parafialna 2 i 3 maja będzie nieczynna. 4. Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, przypada w najbliższą środę. Porządek Mszy Św. niedzielny tylko w górnym kościele.W intencji Ojczyzny modlić się będziemy szczególnie podczas Mszy Św. o godz. 17.00. 5. W I czwartek miesiąca na początku Mszy Św. o godz. 18.00 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, … Czytaj dalej »