Ogłoszenia parafialne

 1. Za tydzień, w ostatnią niedzielę miesiąca, tradycyjnie po Mszy św. o godz. 8.00, Wspólnota Apostolstwa Modlitwy zaprasza Członków, Sympatyków i Osoby chętne do przystąpienia do Wspólnoty na kawę – herbatę w Sali o. Wasilewskiego.
 2. Wspólnota Apostolstwa Modlitwy organizuje wspólne wyjście na film pod tytułem: „Tajemnica Ojca Pio”, w sobotę, 7 września, godz. 17.45 do kina Helios przy ul. Krzywoustego 9/10. Koszt biletu 11 złotych. Zapisy w zakrystii.
 3. Zapraszamy na kolejne spotkanie domowych kręgów biblijnych, w przyszłą niedzielę, 25 sierpnia, o godz. 19.00 w Sali
  O. Wasilewskiego. Zapraszamy też nowe osoby chętne do włączenia się w tę formację biblijną.
 4. Wczoraj, 17 sierpnia, zmarł w Kolegium przy ul. Rakowieckiej w Warszawie ojciec Jacek Pleskaczyński SJ. Odszedł do Pana w 71. roku życia, 42. powołania zakonnego i w 37. kapłaństwa. Polecajmy śp. Ojca Jacka Miłosiernemu Bogu i pamiętajmy również w modlitwie o jego Bliskich. Data pogrzebu nie jest jeszcze znana.
 5. Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej wraz z Oddziałem parafialnym or­ganizują coroczną akcję pod hasłem: „Tornister Pełen Uśmiechu”. Jest to podsta­wowa szkolna wyprawka ucznia. Na ten cel można składać ofiary do skarbony wystawionej na środku kościoła.
 6. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszej świątyni udającym się na urlop życzymy wspaniałego odpoczynku, pięknej pogody
  i regeneracji sił fizycznych i duchowych.

 

Archiwalne ogłoszenia

 1. W czwartek, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia Naj­świętszej Maryi Panny. Msze św. według porządku niedziel­nego (w górnym kościele) o godz.: 7.00, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 17.00 i 19.00. Bukiety ziół, kwiatów i warzyw, pobłogosławimy podczas wszystkich Mszy Św.
 2. Również w czwartek, 15 sierpnia, o godz. 19.00 rozpocznie się ko­lejna 24-go­dzinna adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Jery­chem Różań­cowym. Serdecznie zapraszamy.
 3. Comiesięczne nabożeństwo do św. Andrzeja Boboli zostanie odprawione w piątek, 16 sierpnia, o godzinie 17.30. Następnie Msza św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Archidiecezji i rodzin z naszej parafii. Prośby i podziękowania …

Czytaj dalej »

 1. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy Św. o godz. 12.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 16.45, o której odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spotkanie członków Apostolstwa Modlitwy odbędzie się o godz. 17.15 w dolnym kościele.
 2. W najbliższy wtorek, 6 sierpnia, w liturgii Kościoła obchodzimy Święto Przemienienia Pańskiego. Msze Św. będą odprawiane jak w dniu powszednim.
 3. Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej wraz z Oddziałem parafialnym or­ganizują coroczną akcję pod hasłem: „Tornister Pełen Uśmiechu”. Jest to podsta­wowa szkolna wyprawka ucznia. …

Czytaj dalej »

 1. W najbliższą środę, 31 lipca, obchodzić będziemy uroczystość św. Ignacego Loyoli, założyciela Towarzystwa Jezusowego, czyli jezuitów. Tego dnia podczas Mszy Świętej o godzinie 18.00 będziemy się modlić w intencji naszego zakonu. Od 31 lipca pragniemy zainicjować specjalne nabożeństwo z modlitwą o dar potomstwa, o błogosławieństwo dla małżeństw oczekujących dzieci oraz o szczęśliwy poród i o zdrowie dziecka i matki. W związku z tym zapraszamy małżeństwa, pragnące wyprosić łaskę potomstwa oraz kobiety w stanie błogosławionym. Wiąże się ono z „wodą św. Ignacego”, którą stosuje się wśród wiernych Kościoła Katolickiego od …

Czytaj dalej »

 1. W czwartek, 25 lipca, obchodzimy wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżnych. Po Mszy Św. o godz. 18.00 za kościołem poświęcimy kierowców i pojazdy mechaniczne. Zwracamy też uwagę na obowiązujące w sumieniu przepisy ruchu drogowego.
 2. Z okazji zbliżającej się uroczystości św. Ignacego Loyoli, założyciela Towarzystwa Jezusowego, czyli jezuitów, które przypada 31 lipca, pragniemy zainicjować specjalne nabożeństwo z modlitwą o dar potomstwa, o błogosławieństwo dla małżeństw oczekujących dzieci oraz o szczęśliwy poród i o zdrowie dziecka i matki. Wiąże się to z „wodą św. Ignacego”, którą stosuje się wśród wiernych …

Czytaj dalej »