Ogłoszenia parafialne

 1. Msza dla kobiet w dolnym kościele w poniedziałek, 10 czerwca, o godz.19.00. Tym razem nasza modlitwa będzie w intencji bliskich nam mężczyzn – mężów, ojców, braci, synów i kapłanów.
 2. Msza Św. w intencji rodziców po stracie dziecka we wtorek o godz. 18.00. Po Mszy Św. spotkanie dla rodziców w takiej sytuacji w świetlicy pod Aniołem. Powiedzmy o tym osobom, o których wiemy, że straciły dziecko wskutek choroby, wypadku, samobójstwa czy poronienia.
 3. Kolejna 24-godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Jerychem Różańcowym rozpocznie się w sobotę, 15 czerwca, o godz. 19.00. W niedzielę w godzinach od 9.00 do 13.00 będzie przeniesiona do kaplicy domowej przy zakrystii.
 4. Na comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli zapraszamy w niedzielę, 16 czerwca, o godz. 16.30, a następnie o godz. 17.00 naMszę Św. w intencji Ojczyzny. Po Mszy Św. i nabożeństwie czerwcowym spotkanie popielgrzymkowe oraz członków i sympatyków SKKAB-u w Sali o. Wasilewskiego.
 5. Zgodnie z decyzją o. Prowincjała naszą parafię pod koniec wakacji opuści o. Piotr Idziak. Na jego miejsce przyjdzie o. Mieczysław Sołowiej.
 6. Na wyjazd pielgrzymkowo-turystyczny do Sanktuarium na Górze Chełmskiej k. Koszalina oraz Kołobrzegu i Trzebiatowa zaprasza Apostolstwo Modlitwy. Wyjazd 29 czerwca o godz. 7.00, koszt 100 zł, zapisy w zakrystii.
 7. Zachęcamy do nabywania i lektury tygodnika Niedziela, który znajduje się na stojaku pod chórem.

Archiwalne ogłoszenia

 1. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 16.45.
 2. Procesje eucharystyczne wokół naszego kościoła połączone z nabożeństwem czerwcowym przez całą oktawę Bożego Ciała odbywają się po Mszy Św. wieczornej, a w niedzielę po Mszy Św. o godz. 17.00.
 3. W I czwartek miesiąca na początku Mszy Św. o godz. 18.00 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a podczas Mszy Św. będziemy modlić się w intencjach polecanych Bogu przez wstawiennictwo św. Faustyny Kowalskiej.
 4. W Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek, …

Czytaj dalej »

 1. W związku ze zbliżającą się Uroczystością Bożego Ciała prosimy o
  przynoszenie do zakrystii płatków kwiatowych. Mężczyzn prosimy o pomoc
  przy ustawianiu ołtarza w środę o godz. 19.00, a chętnych do niesienia
  baldachimu prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
 2. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa, Boże Ciało, przypada w
  czwartek, 30 maja. Msze Św. będą odprawiane w górnym kościele o godz.: 7.00,
  8.00, 9.30, 11.00, 17.00 i 19.00. W dolnym kościele Mszy Św. nie będzie.
  Procesja do czterech ołtarzy wyruszy po Mszy Św. …

Czytaj dalej »

 1. Dzieci, które przystąpiły dziś do I Komunii Św. będą przeżywały Biały Tydzień od poniedziałku do piątku na Mszach Św. o godz. 18.00. W tym okresie nowenna andrzejowa i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odmawiana będzie w ramach nabożeństwa majowego.
 2. Nabożeństwa majowe odprawiane są w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele i święta o godz. 18.00.
 3. Na Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie zapraszamy do dolnego kościoła w niedzielę, 26 maja. Modlitwa rozpocznie się o godz. 17.00, Msza Św. o godz. 18.00. Tym razem szczególnie modlić się będziemy za nasze relacje …

Czytaj dalej »

 1. Uroczystość Rocznicy Poświęcenia naszego kościoła przypada w poniedziałek, 13 maja. Porządek Mszy Św. powszedni.
 2. Msza Św. dla kobiet w dolnym kościele w poniedziałek o godz. 19.00. Po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.
 3. Uroczystość odpustowa ku czci Św. Andrzeja Boboli, męczennika, Patrona Polski i naszego Sanktuarium przypada w najbliższy czwartek, 16 maja. Główna Msza Św. odpustowa, poprzedzona nabożeństwem o godz. 17.30, zostanie odprawiona o godz. 18.00. Przewodniczył jej będzie o. Krzysztof Frąckiewicz – proboszcz parafii św. Dominika w Szczecinie. Na zakończenie Mszy Św. procesja z relikwiami św. Andrzeja Boboli wokół kościoła. …

Czytaj dalej »