Niedziela

  1. Składamy z serca płynące „Bóg zapłać” za ofiarowane dary na paczki świąteczne dla ubogich. Dziękujemy także za przygotowanie do Świąt i udekorowanie naszej świątyni. Serdecznie dziękujemy Pani Grażynie, za pomysł i wykonanie tegorocznej Szopki w górnym kościele,  oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tak pięknego ozdobienia parafialnej świątyni – Bóg zapłać. Niech nowonarodzony Chrystus wszystkim ofiarodawcom i przyjaciołom naszego kościoła i domu zakonnego udziela błogosławieństwa
  2. Jutro/dzisiaj w pierwszy dzień Bożego Narodzenia porządek Mszy Świętych w górnym kościele jak w niedzielę, a w dolnym kościele tylko Msza Św. tylko o godz. 12.3o.
  3. W drugi dzień świąt – poniedziałek  – święto św. Szczepana diakona i męczennika niedzielny porządek nabożeństw w górnym i dolnym kościele. Taca będzie przeznaczona na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego i nasz zakonny Wydział Teologiczny BOBOLANUM.
  4. W drugi dzień świąt podczas Mszy Św. o godz. 14.oo udzielimy chrztu św. dzieciom z naszej parafii.
  5. Zakończyliśmy pierwszy etap odnowienia pomnika naszego patrona św. Andrzeja Boboli. Wykonano nowy cokół z napisem. Bardzo dziękujemy Pani Irenie Bieńkowskiej wraz z Rodziną oraz Panu Wojciechowi Herze z Rodziną, dzięki którym te prace były możliwe, za to że pomnik św. Andrzeja nabrał nowego wyglądu.
  6. Wizyty duszpasterskie zwane Kolędą rozpoczynamy w niedzielę 2 stycznia 2011 r. od ulic: Szwoleżerów i Ku Słońcu. Kolęda odbywać się będzie: – w dni powszednie między godzinami 16.oo a 21.oo; – a w niedziele między godz. 15.oo a 21.oo.

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej

Informujemy, że Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie organizuje XV Żywą Szopkę, która będzie miała miejsce przy Sanktuarium w Święta Bożego Narodzenia, 25 i 26 grudnia br., w godz. od 10.oo do 18.oo. W programie przewidziano m.in. festiwal kolęd i pastorałek, jasełka oraz konkursy. Szczególnym momentem będzie świąteczne spotkanie z Księdzem Biskupem Marianem Błażejem Kruszyłowiczem oraz Prezydentem Miasta Szczecin Panem Piotrem Krzystkiem w niedzielę, 25 grudnia br., o godz. 15.oo.