Niedziela Chrztu Pańskiego

  1. Dzisiaj o godz. 16.oo w dolnym kościele Msza Św. Ini­cjacyjna, dla dzieci, które w tym roku mają przystąpić do I Komunii św. Po Mszy Św. spotkanie rodziców.
  2. Dzisiaj Spotkanie opłatkowe Apostolstwa Modlitwy odbędzie się w dolnym kościele, o godz. 17.3o.
  3. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na prace remontowo-renowacyjne w naszej świątyni.
  4. W czwartek 12 stycznia zapraszamy wszystkich seniorów na specjalne spotkanie opłatkowe, które rozpocznie się o godz. 15.oo jasełkami przygotowanymi przez młodzież Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii Nr 2 w Szczecinie. Po jasełkach zapraszamy wszystkich naszych drogich seniorów na opłatek i mały poczęstunek do sali o. Wasilewskiego. W ten sposób rozpoczynamy tegoroczną działalność parafialnego „klubu Seniora”.
  5. Podobnie jak w latach ubiegłych organizujemy półkolonie w naszej parafii dla dzieci, które ferie spędzają w domu. Zajęcia będą się odbywały od poniedziałku do piątku w drugim tygodniu ferii zimowych (od 23 do 27 stycznia). Już dziś serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież. Młodzież i dorosłych chętnych do pomocy w prowadzeniu tych zajęć prosimy o kontakt z o. proboszczem lub o. Andrzejem. W kruchcie kościoła Panie z Parafialnego oddziały Caritas zbierają ofiary do puszek na tegoroczne ferie dla dzieci
  6. Studenci zaangażowani w wolontariat przy naszym duszpasterstwa akademickiego proponują bezpłatną pomoc w nauce dla dzieci ze szkoły podstawowej. Rodzice zainteresowani taką możliwością proszeni są o zgłaszanie dzieci w zakrystii, kancelarii parafialnej lub bezpośrednio u duszpasterza akademickiego, o. Zbyszka Leczkowskiego.

 

W tym tygodniu kolęda w następujących akademikach na terenie naszej parafii:

– 9 stycznia (poniedziałek) – Dom Studencki nr 4, ul. Szwoleżerów 1/2,

– 10 stycznia (wtorek) – Dom Studencki „Belferek”, ul. Boh. Warszawy 74,

– 11 stycznia (środa) – Dom Studencki „Bakałarz”, ul. Boh. Warszawy 75,

– 12 stycznia (czwartek) – Hotel Asystencki ZUT, ul. Szwoleżerów 3.

Rozpoczynamy kolędę o godz. 19.00, prosimy zapisywać się na portierni.