VI Niedziela Wielkanocna

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 17.30, natomiast w niedziele o godz. 18.00.
  2. Na spotkanie dla osób należących do domowych Kręgów Biblijnych i chętnych, którzy chcą się włączyć do biblijnej formacji w naszej parafii, zapraszamy dzisiaj o godz. 19.00 w Sali O. Wasilewskiego.
  3. Duszpasterstwo akademickie zaprasza na Mszę Św. w środę do dolnego kościoła o godz. 19.00, a w czwartek na adorację Najświętszego Sakramentu (3 kwadranse w ciszy) do dolnego kościoła o 19.00.
  4. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na pokrycie kosztów renowacji grobowca jezuitów na Cmentarzu Centralnym. Koszt renowacji wyniósł 17.000 zł. Zapraszamy na Cmentarz Centralny, aby nawiedzić grób OO. Jezuitów, pomodlić się i zobaczyć odnowiony grobowiec. Przy ołtarzu Matki Bożej wystawione jest zdjęcie odnowionego grobowca.
  5. W I sobotę miesiąca, 1 czerwca, po Mszy Św. o godz. 8.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  6. Od soboty, 1 czerwca, zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe po wie­czor­nej Mszy św., a w niedziele o godz. 18.00.
  7. Za tydzień, 2 czerwca, I niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 16.45, o której odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spotkanie członków Apostolstwa Modlitwy odbędzie się o godz. 17.15 w dolnym kościele.
  8. We wtorek, 21 maja, w Poznaniu, nasz parafianin, Michał Armatys, przyjął święcenia prezbiteratu. Zapraszamy na Mszę Św. Prymicyjną ks. Michała w przyszłą niedzielę, 2 czerwca, o godz. 12.30 w naszej parafii. Po Mszy Św. odbędzie się piknik parafialny w ogrodach jezuickich. Zapraszamy parafian do upieczenia i przyniesienia do kościoła na tę okazję ciasta. Można też przynieść do zakrystii lub do naszego Domu Zakonnego fanty na nagrody przeznaczone dla dzieci i nie tylko.
  9. Rekolekcje dla kobiet o relacji matka-córka odbędą się w dniach 31 maja do 2 czerwca w Mrzeżynie. Szczegóły na tablicach ogłoszeń.