XX Niedziela zwykła

  1. Za tydzień, w ostatnią niedzielę miesiąca, tradycyjnie po Mszy św. o godz. 8.00, Wspólnota Apostolstwa Modlitwy zaprasza Członków, Sympatyków i Osoby chętne do przystąpienia do Wspólnoty na kawę – herbatę w Sali o. Wasilewskiego.
  2. Wspólnota Apostolstwa Modlitwy organizuje wspólne wyjście na film pod tytułem: „Tajemnica Ojca Pio”, w sobotę, 7 września, godz. 17.45 do kina Helios przy ul. Krzywoustego 9/10. Koszt biletu 11 złotych. Zapisy w zakrystii.
  3. Zapraszamy na kolejne spotkanie domowych kręgów biblijnych, w przyszłą niedzielę, 25 sierpnia, o godz. 19.00 w Sali
    O. Wasilewskiego. Zapraszamy też nowe osoby chętne do włączenia się w tę formację biblijną.
  4. Wczoraj, 17 sierpnia, zmarł w Kolegium przy ul. Rakowieckiej w Warszawie ojciec Jacek Pleskaczyński SJ. Odszedł do Pana w 71. roku życia, 42. powołania zakonnego i w 37. kapłaństwa. Polecajmy śp. Ojca Jacka Miłosiernemu Bogu i pamiętajmy również w modlitwie o jego Bliskich. Data pogrzebu nie jest jeszcze znana.
  5. Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej wraz z Oddziałem parafialnym or­ganizują coroczną akcję pod hasłem: „Tornister Pełen Uśmiechu”. Jest to podsta­wowa szkolna wyprawka ucznia. Na ten cel można składać ofiary do skarbony wystawionej na środku kościoła.
  6. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszej świątyni udającym się na urlop życzymy wspaniałego odpoczynku, pięknej pogody
    i regeneracji sił fizycznych i duchowych.