XXI Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela jest „Dniem Solidarności” z mieszkańcami Bejrutu. W ramach tej inicjatywy chcemy zebrać środki pieniężne na rzecz poszkodowanych, które zostaną przekazane do Bejrutu za pośrednictwem Caritas Polska. Ofiary można złożyć do skarbony znajdującej się na środku kościoła.
2. Jutro, w poniedziałek, 24 sierpnia, obchodzimy święto św. Bartłomieja Apostoła. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. godz. o 18.00 w intencji solenizanta O. Bartosza Kornatowskiego SJ, nowego Duszpasterza Akademickiego.
3. Serdecznie zapraszamy chętnych na próbę scholii dziecięcej, w przyszłą niedzielę, 30 sierpnia o godz. 10.00 do salki pod Domem Zakonnym.
4. W przyszłą niedzielę , 30 sierpnia, serdecznie zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. wraz z rodzicami na Mszę Św. o godz. 11.00. Po Mszy Św. rozdamy terminy spotkań przygotowujących dzieci do tej uroczystości.
5. Katechetów naszej parafii zapraszamy na spotkanie, w poniedziałek 31 sierpnia o godz. 17.00. Rozpoczęcie Mszą Św. w kaplicy domowej.
6. Przypominamy i prosimy, aby w imię odpowiedzialności za siebie i za drugiego człowieka, w duchu miłości bliźniego, zakładać maseczki w kościele w czasie liturgii, a także zakrywać usta i nos podczas spowiedzi, gdy modlimy się indywidualnie w pustym kościele, gdy zamawiamy intencję Mszy Św. w kancelarii parafialnej czy zakrystii.
7. Wszystkim naszym parafianom i przyjaciołom naszej świątyni udającym się navurlop życzymy wspaniałego odpoczynku, pięknej pogody i regeneracji sił fizycznych i duchowych.