Uroczystość Wniebowzięcia NMP

  1. Dzisiaj, w liturgii Kościoła obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia Naj­świętszej Maryi Panny. Msze Św. według porządku niedziel­nego (w dolnym kościele). Bukiety ziół, kwiatów i warzyw poświęcimy podczas wszystkich Mszy Św.
  2. O godz. 19.00 rozpocznie się kolejna 24-godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Jerychem Różańcowym. Ze względu na prace remontowo – malarskie górnego kościoła początek adoracji w kaplicy domowej domu zakonnego.
  3. W przyszłą niedzielę, 22 sierpnia zapraszamy do świeżo wymalowanego górnego kościoła. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na pokrycie kosztów związanych z malowaniem. Koszt malowania to 85.000 zł. Bardzo dziękujemy za składane ofiary na ten cel.
  4. W czasie wakacji kancelaria parafialna jest czynna we wtorki i piątki w godz. od 10.00 do 11.00 i od 16.00 do 18.00. Sprawy pogrzebowe załatwiamy w każdym czasie.
  5. Małżonków, którzy pragną odnowienia i pogłębienia wzajemnej więzi małżeńskiej, oraz chcieliby razem przeżyć niezapomniane chwile poznając się jeszcze bardziej, zapraszamy do uczestnictwa w Weekendzie Małżeńskim jako warsztatowej formie rekolekcji dla Par, także niesakramentalnych. Warsztaty odbędą się przy naszej Parafii w dniach od 3 do 5 września 2021 r. Temat warsztatów brzmi: „Spotkać się w dialogu”. Szczegóły i zapisy na stronie www.weekendmalzenski.pl Rekolekcje poprowadzi br. Piotr Zajączkowski, terapeuta małżeński.
  6. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszej świątyni udającym się na urlop, życzymy wspaniałego odpoczynku, pięknej pogody i regeneracji sił fizycznych
    i duchowych.