X Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 16.45, o której odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spotkanie członków Apostolstwa Modlitwy odbędzie się o godz. 17.15 w dolnym kościele.
  2. Jutro, w pierwszy poniedziałek miesiąca, zapraszamy małżeństwa, pragnące wyprosić łaskę potomstwa oraz kobiety w stanie błogosławionym na Mszę Św. o godz. 18.00. Będziemy modlić się o dar potomstwa, o błogosławieństwo dla małżeństw oczekujących dzieci oraz o szczęśliwy poród i o zdrowie dziecka i matki. Wiąże się ta modlitwa z wodą św. Ignacego”, którą stosuje się wśród wiernych Kościoła Katolickiego od prawie 450 lat.
  3. Trwa oktawa Uroczystości Bożego Ciała. Procesje eucharystyczne połączone z nabożeństwem czerwcowym po wieczor­nej Mszy Św., a w niedziele i święta o godz. 18.00.
  4. Od wtorku, 8 czerwca, rozpoczniemy trzydniówkę poświęconą Najświętszemu Sercu Pana Jezusa przed uroczystością piątkową. Trzydniówkę poprowadzi O. Piotr Idziak. Nauki w czasie wieczornych Mszy Św.
  5. W piątek, 11 czerwca, Uroczystość Najświętszego Seca Pana Jezusa. Uroczysta Msza Św. z procesją wokół naszego kościoła o godz. 18.00. Podczas Mszy Św. odnowimy „Akt Poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa”. Na tę Mszę Św. i procesję zapraszamy wszystkich parafian i przyjaciół. Pro­simy o pełny udział w procesji dzieci komunijne, sy­piące kwiaty; ministrantów, poczty sztandarowe oraz panów do po­mocy przy procesji.
  6. W czwartek, 10 czerwca, zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.00 ministrantów i scholę oraz wspólnotę MAGIS. Po Mszy Św. zakończenie roku LSO, grill i świętowanie w ogrodach jezuickich.
  7. Spotkanie katechetów naszej parafii odbędzie się w poniedziałek, 14 czerwca. Rozpoczynamy Mszą św. w kaplicy domowej o godz. 17.00.
  8. Wspólnota Dom Baranka zaprasza na Wieczór Uwielbienia i spotkania ze Słowem „Word of God” w piątek, 11 czerwca, o godz. 19.00 do dolnego kościoła.