XI Niedziela zwykła

  1. Spotkanie katechetów naszej parafii odbędzie się w poniedziałek, 14 czerwca. Rozpoczynamy Mszą św. w kaplicy domowej o godz. 17.00.
  2. Nabożeństwo czerwcowe odprawiamy po wieczor­nej Mszy Św., a w niedziele i święta o godz. 18.00.
  3. We wtorek, 15 czerwca, o godz. 19.00 rozpocznie się ko­lejna 24-go­dzinna ado­ra­cja Najświętszego Sa­kramentu połączona z Jery­chem Różań­cowym. Serdecznie zapraszamy.
  4. W środę, 16 czerwca, zapraszamy na comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli, które zostanie odprawione o godz. 17.30, a następnie o godz. 18.00 Msza Św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Archidiecezji, polskich rodzin i o ustanie pandemii. Prośby i podziękowania do św. Andrzeja Boboli można składać na kartkach, znajdujących się na stoliku z prasą katolicką lub wysłać drogą e-mailową, wchodząc na stronę internetową parafii. Zachęcamy do wpisywania próśb i podziękowań do Św. Andrzeja Boboli do specjalnej księgi, która znajduje się przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy Św. spotkanie członków i sympatyków SKKAB-u w Sali O. Wasilewskiego.
  5. Wspólnota młodzieżowa „MAGIS” zaprasza młodzież klas VIII i szkół średnich na spotkanie w najbliższą środę, 16 czerwca, o godz. 16.30 do Świetlicy „Pod Aniołem”. Celem naszego zaproszenia jest stworzenie wspólnoty młodzieżowej, z którą chcemy poznawać duchowość ignacjańską, pogłębiać wiedzę, stworzyć krąg przyjaciół, rozwijać różne formy aktywności i talenty. Prosimy rodziców o przekazanie tej informacji swoim dzieciom.
  6. Powróciło z renowacji 6 kolejnych ławek kościelnych. Koszt renowacji jednej ławki to 880 zł. Zapraszamy wszystkich do składania ofiar na ten szczytny cel upiększania naszego sanktuarium. Zebraliśmy do tej pory 20.070 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspierają renowację ławek.
  7. W ubiegłym miesiącu rozpoczęliśmy strojenie i remont naszych organów kościelnych. Nastrojony został manuał nożny i jeden z ręczny. Czyścimy i uruchamiamy niektóre piszczałki. Planujemy ponadto wymienić silnik elektryczny i naprawić styki kontuaru. Ofiary na ten cel można składać w zakrystii lub bezpośrednio do ojca proboszcza.
  8. W przyszłą niedzielę, 20 czerwca, Mszę Świętą o godz. 12.30 wzbogaci swoim śpiewem Zespół Wokalny Minimus z Poznania. Po Mszy Świętej zespół zaprasza na krótki koncert muzyki sakralnej „Laudate Dominum omnes gentes”. Podczas koncertu zostaną wykonane utwory sakralne przeznaczone na chór a cappella. Zespół Wokalny Minimus zaprezentuje utwory różnych epok, od renesansu do współczesności.