XXI Niedziela zwykła

  1. Od dzisiaj wszystkie Msze Św. odprawiamy w świeżo wymalowanym górnym kościele. Dzisiejsza Taca przeznaczona jest na pokrycie kosztów związanych z malowaniem. Koszt malowania to 85.000 zł. Została także wyczyszczona i odświeżona posadzka. Ofiarę remontową można także wrzucić do skarbony znajdującej się pośrodku kościoła. Bardzo dziękujemy za składane ofiary na ten cel.
  2. W czasie wakacji kancelaria parafialna jest czynna we wtorki i piątki w godz. od 10.00 do 11.00 i od 16.00 do 18.00. Sprawy pogrzebowe załatwiamy w każdym czasie.
  3. Powróciło z renowacji 6 kolejnych ławek kościelnych i nowa skarbona. Odnowiona jest zatem cała nawa główna. Pozostały do odnowienia ławki stojące w nawach bocznych i pod chórem. Koszt renowacji jednej ławki to 880 zł. Zapraszamy wszystkich do składania ofiar na ten szczytny cel upiększania naszego sanktuarium. Zebraliśmy do tej pory 20.770 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspierają renowację ławek.
  4. Małżonków, którzy pragną odnowienia i pogłębienia wzajemnej więzi małżeńskiej, oraz chcieliby razem przeżyć niezapomniane chwile poznając się jeszcze bardziej, zapraszamy do uczestnictwa w Weekendzie Małżeńskim jako warsztatowej formie rekolekcji dla Par, także niesakramentalnych. Warsztaty odbędą się przy naszej Parafii w dniach od 3 do 5 września 2021 r. Temat warsztatów brzmi: „Spotkać się w dialogu”. Szczegóły i zapisy na stronie www.weekendmalzenski.pl Rekolekcje poprowadzi br. Piotr Zajączkowski, terapeuta małżeński.
  5. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszej świątyni udającym się na urlop, życzymy wspaniałego odpoczynku, pięknej pogody i regeneracji sił fizycznych i duchowych.