XXVIII Niedziela zwykła

  1. Zapraszamy dzieci kl. 3 pragnące przygotować się do przyjęcia I Komunii Św. w 2022 r., wraz z rodzicami, na Mszę Św. dzisiaj, o godz. 16.00 do dolnego kościoła. Po Mszy Św. spotkanie organizacyjne dla rodziców i dzieci.
  2. Spotkanie dla bierzmowanych 7 kl. SP, odbędzie się w poniedziałek, 11 października 2021 r., o godz. 17.00 w salkach pod domem zakonnym.
  3. Wspólnota Odnowy w Duchu Św., zaprasza w poniedziałek, 11 października, na pierwszą z cyklicznych katechez pt.: „Apokalipsa – mapa i ostrzeżenie dla Kościoła”. Katechezę wygłosi ks. Henryk Majczak. Rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 16.30, w dolnym kościele. Szczegóły znajdziemy na plakatach.
  4. Duszpasterstwo Akademickie JODA, zaprasza na pogłębione czytanie „Opowieści pielgrzyma”, czyli autobiografii św. Ignacego Loyoli, we wtorek, 12 października 2021, o godz. 19.30, do Sali o. Wasilewskiego. Przed spotkaniem można skorzystać z Eucharystii dla studentów, odprawianej w dolnym koście, o godz. 19.00.
  5. W piątek, 15 października, o godz. 19.00 rozpocznie się ko­lejna 24-go­dzinna ado­ra­cja Najświętszego Sa­kramentu połączona z Jery­chem Różań­cowym. Serdecznie zapraszamy.
  6. W sobotę, 16 października, zapraszamy na comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli, które zostanie odprawione o godz. 17.30, a następnie o godz. 18.00 Msza Św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Archidiecezji, polskich rodzin i o ustanie pandemii. Prośby i podziękowania do św. Andrzeja Boboli można składać na kartkach, znajdujących się na stoliku z prasą katolicką lub wysłać drogą e-mailową, wchodząc na stronę internetową parafii. Zachęcamy do wpisywania świadectw, próśb i podziękowań do Św. Andrzeja Boboli do specjalnej księgi, która znajduje się przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy Św. spotkanie członków i sympatyków SKKAB-u w Sali. O. Wasilewskiego.
  7. Serdecznie zapraszamy dzieci, które we wrześniu ubiegłego roku przystąpiły w naszej parafii do I Komunii Św., na uroczystą Mszę Św. ROCZNICOWĄ, w niedzielę, 17 października, o godz. 11.00. Spowiedź św. dla tych dzieci będzie, w sobotę, 16 października, o godz. 10.00., w czasie nabożeństwa pokutnego.
  8. Ośmiotygodniowy kurs przygotowania dorosłych do Sakramentu Bierzmowania rozpocznie się we wtorek, 19 października, o godzinie 19.00 w kancelarii parafialnej. Na pierwsze spotkanie kandydaci przynoszą „Akt Chrztu Świętego” z parafii, w której zostali ochrzczeni. Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony przed świętami Bożego Narodzenia. Obecność kandydatów na każdym spotkaniu obowiązkowa! Szczegóły znajdują się w gablotkach. Prosimy o przekazanie tej informacji wśród najbliższych z rodziny oraz znajomym.