II Niedziela zwykła

  1. Zapraszamy na comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli, które zostanie odprawione dzisiaj, o godz. 16.30, a następnie o godz. 17.00 Msza Św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Archidiecezji, polskich rodzin, o ustanie pandemii oraz o pokojowe rozwiązanie sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Prośby i podziękowania do św. Andrzeja Boboli można składać na kartkach, znajdujących się na stoliku z prasą katolicką lub wysłać drogą e-mailową, wchodząc na stronę internetową parafii. Zachęcamy do wpisywania świadectw, próśb i podziękowań do Św. Andrzeja Boboli do specjalnej księgi, która znajduje się przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy Św. spotkanie opłatkowe członków i sympatyków SKKAB-u w Sali. O. Wasilewskiego.
  2. W dniu dzisiejszym zapraszamy do dolnego kościoła na adorację Najświętszego Sakramentu, połączoną z Jerychem Różańcowym. W godzinach od 9.00 do 12.00 adoracja w kaplicy domowej. Wejście z zakrystii górnego kościoła.
  3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na pokrycie wysokich rachunków związanych z ogrzewaniem naszego kościoła. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.
  4. Informujemy, że we wtorek, 18 stycznia, rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon” (Mt 2,2). Uroczysta Liturgia Słowa pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi, we wtorek, 25 stycznia, o godz. 19.00 w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba, będzie stanowić zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan w Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej.
  5. W III niedzielę zwykłą, 23 stycznia, wraz z Kościołem powszechnym będziemy przeżywać już po raz trzeci Niedzielę Słowa Bożego.
  6. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic na wieczorną Mszę Św. „kolędową”, na której otrzymamy błogosławieństwo i wodę święconą do pokropienia naszych domów. Podczas Mszy Św. będzie zbierana taca kolędowa.
  • W poniedziałek, 17 stycznia, mieszkańców ul. Strzeleckiej.
  • We wtorek, 18 stycznia, mieszkańców ul. Pułaskiego, ul. Bema, ul. Wilków Morskich i ul. Księcia  Witolda.
  • W środę, 19 stycznia, mieszkańców ul. Legionów Dąbrowskiego i ul. Przecznica.