III Niedziela Adwentu

1. Msze Św. roratnie odprawiane w dni powszednie o godz. 6.15. Roraty dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
2. Świece Caritas i kartki świąteczne, z których dochód przeznaczony będzie na pomoc potrzebującym, oraz poświęcone opłatki można nabyć w przedsionku kościoła dzisiaj i w następną niedzielę. W kościele wystawiony jest kosz na produkty żywnościoweprzeznaczone dla potrzebujących parafian. Opłatki dostępne są także w zakrystii i kancelarii parafialnej.
3. Dzisiaj odbywa się w przedsionku kościoła festyn bożonarodzeniowy, z którego dochód będzie przeznaczony na kosztowną rehabilitację Emilki i Wiktorii. Jest również możliwość nabycia kalendarzy ściennych i biurkowych na przyszły rok, publikacji i dewocjonaliów związanych z kultem naszego patrona św. Andrzeja Boboli.
4. Msza Św. oraz spotkanie dla dzieci przygotowujących s do I Komunii Św. i ich rodzicówodbędzie się w dolnym kościele dziś o godz. 15.00.
5. Rekolekcje Adwentowe potrwają do środy. W dni powszednie nauki głoszone będąna Mszach Św. o godz. 6.15, 12.00 i 18.00. Sakrament Namaszczenia Chorych będziemożna przyjąć we wtorek na Mszach Św. o godz. 12.00 i 18.00.
6. Kolejna 24-godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Jerychem Różańcowym rozpocznie się w czwartek, 15 grudnia, o godz. 19.00.
7. Na comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli zapraszamy w piątek, 16 grudnia, o godz. 17.40, a następnie o godz. 18.00 na Mszę Św. Prośby i podziękowania do św. Andrzeja Boboli można składać na kartkach, znajdujących się na stoliku z pralub korzystając z formularza na stronie internetowej parafii. Po Mszy Św. spotkanie członków i sympatyków SKKAB-u w Sali O. Wasilewskiego.
8. Wspólnota Dom Baranka zaprasza na Word of God do Sali O. Wasilewskiego 15 grudnia o godz. 18.00. W programie konferencja o. Remigiusza Recława SJ na temat 4. Rodz.Ewangelii wg św. Marka, uwielbienie i herbata.
9. Pasterki w Sanktuarium zostaną odprawione o godz. 22.00 i 24.00. W Boże Narodzenie,25 grudnia, nie będzie Mszy św. o godz. 7.00.
10. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika Niedziela, który wyłożony jest na stoliku z pra.