IV Niedziela Adwentu

  1. Msze Św. roratnie są odprawiane w dni powszednie o godz. 6.15. Roraty dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
  2. Świece Caritas i kartki świąteczne, z których dochód przeznaczony jest na pomoc potrzebującym, oraz poświęcone opłatki można nabyć w przedsionku kościoła. Opłatki są także dostępne w kancelarii parafialnej i zakrystii. Również w przedsionku kościoła SKKAB rozprowadza kalendarze na przyszły rok.
  3. W Wigilię dodatkowy dyżur spowiedzi będzie w godz. od 9.00 do 12.00, nie będzie Mszy Św. o godz. 18.00. Pasterki zostaną odprawione o godz. 22.00 i 24.00. W Boże Narodzenie, 25 grudnia, i w Nowy Rok, 1 stycznia, nie będzie Mszy Św. o godz. 7.00.
  4. Imieniny o. Adama Sołdka SJ przypadają w sobotę, 24 grudnia. Msza Św. w jego intencji zostanie odprawiona w tym dniu o godz. 6.15.
  5. Wizyta duszpasterska zwana kolędą odbędzie się po Nowym Roku w formule na życzenie. Dla wszystkich zainteresowanych przyjęciem księdza, na stoliku z prasą są wyłożone kolędowe karty zgłoszeniowe, które należy czytelnie wypełnić i zostawić w zakrystii lub kancelarii parafialnej do 31 grudnia br. Zgłoszenia można przesyłać także pocztą elektroniczną podając imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy. Przygotowaliśmy także mini plakaty informujące o wizycie duszpasterskiej do ewentualnego zamieszczenia na tablicach ogłoszeń w domach na terenie naszej parafii. Planujemy również w Nowym Roku zapraszać mieszkańców poszczególnych ulic na wieczorną Mszę Św. kolędową. Szczegóły podamy w późniejszym terminie.
  6. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika Niedziela, który wyłożony jest na stoliku z prasą.