XX Niedziela zwykła

  1. Jutro (15 sierpnia), Uroczystość Wniebowzięcia Naj­świętszej Maryi Panny. Msze Św. według porządku niedziel­nego (w górnym kościele). Bukiety ziół, kwiatów i warzyw, pobłogosławimy podczas wszystkich Mszy Św. Również jutro, godz. 19.00, w dolnym kościele, rozpocznie się kolejna 24-godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Jerychem Różańcowym. Serdecznie zapraszamy.
  2. We wtorek, 16 sierpnia, comiesięczne nabożeństwo ku czci Św. Andrzeja Boboli rozpocznie się o godzinie 17.30. Następnie o godzinie 18.00 Msza św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego Franciszka, Archidiecezji i rodzin z naszej parafii. Po Mszy Św. oddanie czci relikwiom naszego Patrona. Prośby i podziękowania do Św. Andrzeja Boboli można składać na kartkach, które znajdują się na stoliku z prasą katolicką lub wchodząc na stronę internetową naszej parafii.
  3. Przez całe wakacje, Msze Św. w niedziele będą odpra­wiane tylko w górnym kościele, a w dni powszednie o godz.: 7.00, 8.00 i 18.00.
  4. Do końca sierpnia kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i w piątki w godz. od 10.00 do 11.00 i od 16.00 do 18.00.
  5. Wszystkim parafianom i przyjaciołom naszej świątyni udającym się na urlop, życzymy wspaniałego odpoczynku, pięknej pogody i regeneracji sił fizycznych i duchowych.