XXIII Niedziela zwykła

  1. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu zakończone Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 16.45. O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spotkanie członków Apostolstwa Modlitwy odbędzie się o godz. 17.15 w dolnym kościele.
  2. Jutro, w I poniedziałek miesiąca, zapraszamy małżeństwa, pragnące wyprosić łaskę potomstwa oraz kobiety w stanie błogosławionym na Mszę Św. o godz. 18.00. Będziemy modlić się o dar potomstwa, o błogosławieństwo dla małżeństw oczekujących dzieci oraz o szczęśliwy poród i o zdrowie dziecka i matki. Modlitwa ta związana jest z „wodą św. Ignacego”, którą stosuje się wśród wiernych Kościoła Katolickiego od prawie 450 lat.
  3. Katechetów naszej parafii zapraszamy na spotkanie we wtorek, 6 września, o godz. 17.00. Rozpoczęcie Mszą Św. w kaplicy domowej.
  4. Zapraszamy dzieci klas 3 pragnące przygotować się do przyjęcia I Komunii Św. w 2023 r., wraz z rodzicami, na Mszę Św. do dolnego kościoła w niedzielę, 18 września, o godz. 16.00. Po Mszy Św. spotkanie organizacyjne dla rodziców i dzieci.
  5. Serdecznie zapraszamy chętnych na próbę scholi dziecięcej, w przyszłą niedzielę, 11 września, o godz. 10.00 do salki pod Domem Zakonnym.