XXIV Niedziela zwykła

  1. Zapraszamy dzieci klas 3 pragnące przygotować się do przyjęcia I Komunii Św. wraz z rodzicami, na Mszę Św. do dolnego kościoła w niedzielę, 18 września, o godz. 16.00. Po Mszy Św. spotkanie organizacyjne dla rodziców i dzieci.
  2. Kolejna 24-godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z Jerychem Różańcowym rozpocznie się w czwartek, 15 września, o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.
  3. Na comiesięczne nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli zapraszamy w piątek, 16 września, o godz. 17.30, a o godz. 18.00 Msza Św. w intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Archidiecezji, polskich rodzin oraz o pokój na Ukrainie. Prośby i podziękowania do św. Andrzeja Boboli można składać na kartkach, znajdujących się na stoliku z prasą katolicką lub wysłać drogą e-mailową, wchodząc na stronę internetową parafii. Zachęcamy do wpisywania świadectw, próśb i podziękowań do Św. Andrzeja Boboli do specjalnej księgi, która znajduje się przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy Św. spotkanie członków i sympatyków SKKAB-u w Sali. O. Wasilewskiego.
  4. Kolejny cykl spotkań przygotowujących do Sakramentu Bierzmowania rozpocznie się w październiku. Uczniów klas 7 i 8 Szkoły Podstawowej, prosimy o zapisywanie się do grup na listy znajdujące się w zakrystii górnego i dolnego kościoła.
  5. Zapraszamy serdecznie na Weekend małżeński tj. rekolekcje w formie warsztatowej dla Małżonków oraz Par niesakramentalnych w dniach 23-25. września. Rekolekcje poprowadzi br. dr Piotr Zajączkowski, kapucyn i doradca małżeński. Szczegóły i zapisy na stronie www.weekendmalzenski.pl