XXIX Niedziela zwykła

  1. Nabożeństwo ku czci św. Andrzeja Boboli dziś o godz. 16.30, a po Mszy Św. o godz. 17.00 spotkanie członków i sympatyków SKKAB-u w Sali O. Wasilewskiego.
  2. Przeżywamy dziś kolejny Dzień Papieski. Ofiary na stypendia dla zdolnej, ale ubogiej młodzieży w ramach Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia składać można do skarbony pod chórem.
  3. Ośmiotygodniowy kurs przygotowania dorosłych do Sakramentu Bierzmowania rozpocznie się we wtorek, 18 października, o godzinie 19.00 w kancelarii parafialnej. Na pierwsze spotkanie kandydaci przynoszą „Akt Chrztu Świętego” z parafii, w której zostali ochrzczeni. Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony przed świętami Bożego Narodzenia. Obecność kandydatów na każdym spotkaniu obowiązkowa.
  4. Kurs przedmałżeński prowadzony przy naszej parafii, rozpocznie się w sobotę, 19 listopada, o godz. 9.30. Kurs obejmuje 4 sobotnie spotkania w godz. 9.30-12.30 (19, 26 listopada i 3, 10 grudnia). Zapisy u O. Bartosza Kornatowskiego SJ.
  5. Przy ołtarzu Matki Bożej są wyłożone kartki wypominkowe. Kartki pieczętowane datą będą czytane w oznaczonym dniu. Kartki bez daty będą czytane według przypadającej kolejności. Kartki koloru zielonego są przeznaczone na wypominki roczne. Wypominki i wypominki roczne wraz z ofiarami przyjmujemy w kancelarii i zakrystii.
  6. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika Niedziela. Wyłożony jest na stoliku przy ołtarzu Matki Bożej.
  7. Zachęcamy do włączenia się w całoroczną – trwającą od 2013 roku – akcję charytatywną „Zbieramy plastikowe nakrętki”, z których dochód przeznaczony jest na drogą rehabilitację dwóch dziewczynek: Wiktorii i Emilki. Nakrętki można dostarczać do zakrystii lub do domu zakonnego. Jednocześnie zachęcamy do dostarczania zużytych baterii, które są przeznaczone do recyklingu.