XXV Niedziela zwykła

  1. Dzieci klas 3 pragnące przygotować się do przyjęcia I Komunii Św., wraz z rodzicami, zapraszamy na Mszę Św. do dolnego kościoła dziś o godz. 16.00. Po Mszy Św. spotkanie organizacyjne.
  2. Na uroczystą Mszę Św., po której zostanie poświęcona tablica upamiętniająca o. Huberta Czumę SJ, katechetę i duszpasterza akademickiego w Szczecinie w latach 1973-1979, zapraszamy w niedzielę, 25 września, o godz. 12.30. Liturgii będzie przewodniczył i poświęcenia dokona Ks. Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga.
  3. Kolejny cykl spotkań przygotowujących do Sakramentu Bierzmowania rozpocznie się w październiku. Uczniów klas 7 i 8 Szkoły Podstawowej, prosimy o zapisywanie się do grup na listy znajdujące się w zakrystii górnego i dolnego kościoła.
  4. Ośmiotygodniowy kurs przygotowania dorosłych do Sakramentu Bierzmowania rozpocznie się we wtorek, 18 października, o godzinie 19.00 w kancelarii parafialnej. Na pierwsze spotkanie kandydaci przynoszą Akt Chrztu Świętego z parafii, w której zostali ochrzczeni. Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony przed świętami Bożego Narodzenia. Obecność kandydatów na każdym spotkaniu obowiązkowa. Szczegóły znajdują się w gablotkach.